Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 02:00:26

Гороскоп на наступний тиждень

12.08.2012   15:18Агенцiя

З початку тижня і до пятниці в атмосфері відчуватиметься напруга, викликана розташуванням планет. У цей період багато хто буде схильним до емоційної нестійкості і зривів, які можуть негативно впливати на партнерські відносини, спільну діяльність і сферу статусу і кар'єри, ускладнюючи можливість досягнення угод і компромісів.

В п'ятницю стан біосфери почне поступово приходити в норму, але відновлення сил все ще буде утруднено молодиком в другій половині дня. Найбільш сприятливими днями тижня виявляться вихідні, даючи можливість відновити сили і виправити скоєні раніше можливі помилки.

Овен (21.03–20.04). На цьому тижнi не рекомендуємо планувати важливi справи. Також не варто проявляти себе в соцiумi – ви навряд чи досягнете бажаного. Активний вiдпочинок у вихiднi допоможе вiдволiктися від проблем.

Дні: спр. – 13; неспр. – 19.

Телець (21.04–21.05). У вас будуть приводи для гордощiв – життя примусить активно вирiшувати давнi справи i питання. Вам тiльки залишиться мiцнiше тримати свої лаври. Дух змагання буде хорошим стимулом для вас.

Дні: спр. – 14; неспр. – немає.

Близнюки (22.05–21.06). Вас порадують несподівані новини, у четвер–п’ятницю будьте готовi активно попрацювати, мобiлiзуйте для цього сили. У вихiднi вирiшуйте те, що давно вiдкладали.

Дні: спр. –16; неспр. – 17.

Рак (22.06–23.07). Можливi конфлiкти з родичами. Будьте лояльнi до оточуючих, вмiйте прощати. У роботi краще робити акцент на давнi проекти i незавершенi справи.

Дні: спр. – 14; неспр. – 18.

Лев (24.07–23.08). Уникайте конфлiктiв, а якщо вже щось сталося, то краще першим пiти на компромiс. Перша половина тижня буде багатою на подiї, ви зможете проявити свої таланти i здiбностi.

Дні: спр. – 19; неспр. – 15.

Діва (24.08–23.09). Насиченими будуть понедiлок i вiвторок. Ви зможете залучити до спiльних проектiв впливових людей. Ви будете в центрi подiй, а наприкiнцi тижня отримаєте приємнi новини.

Дні: спр. – 14; неспр. – 17.

Терези (24.09–23.10). Чим серйознiше i вiдповiдальнiше ви поставитеся до того, що вiдбувається навколо вас, тим вищими будуть результати вашої роботи. Спочатку доведеться визначитися, а чи потрiбно вам це, а потiм уже дiяти. Вихiднi будуть цiкавими.

Дні: спр. – 16; неспр. – немає.

Скорпіон (24.10–22.11). Для вас вдалою буде друга половина тижня. Ви зумiєте проявити себе i повернути справу так, як вигiдно i потрiбно саме вам. Будьте обережнi на дорогах.

Дні: спр. – 15; неспр. – 13.

Стрілець (23.11–21.12). Будьте готовi до скандалiв, вашi бажання i вимоги до колег можуть не збiгатися, тому шукайте запаснi виходи з неприємних ситуацiй. Бiльше уваги придiляйте дiтям i батькам.

Дні: спр. – 18; неспр. – 19.

Козеріг (22.12–20.01). Налаштуйтеся на дiловий лад, попереду багато роботи з документами. Цього тижня на перший план вийдуть сiмейнi проблеми. Вiрогiдно, до звичної сфери дiяльностi додадуться новi обов’язки.

Дні: спр. – 16; неспр. – 19.

Водолій (21.01–19.02). Вам нагадають, що нове – це добре забуте старе. Зараз у ваше життя повернуться давнi знайомi, можуть повторитися пройденi ситуацiї. Вилучайте з цього користь.

Дні: спр. – 17; неспр. – 14.

Риби (20.02–20.03). Удача чекає вас уже на початку тижня. Цей перiод сприятливий для оригiнальних i смiливих дiй, не бiйтеся ризикувати. Декому з вас пощастить знайти нову, добре оплачувану, роботу.

Дні: спр. – 14; неспр. – 18.

Інша версія:

ОВНИ, приготуйтеся вписати нову главу в книгу любовних захоплень. Нині ви переживаєте апогей творчого та сердечного розквіту, енергія фонтанує, Звичка викладатися в тій сфері, що вам до вподоби чи автоматично виконувати роботу є шкідливою, вирівняйте ритм діяльності узгодивши його з внутрішніми відчуттями. Увага всім, хто переживає за особисте щастя: період конфронтації, де боротьба є балансувальним механізмом у взаєминах триватиме до жовтня. Тут слід уникати як капітуляцій так і диктаторства, прагніть не до насильного завоювання партнера, а щирістю бажань проникайте в його серце, тоді ваш тандем стане непорушним.

ТЕЛЬЦІ, прийшла пора для облаштування сімейного гнізда, приборкайте невгамовне “хочу” і поставте інтереси родини на чільне місце, що не принизить, а звеличить вашу гідність. Станьте берегинею в оселі, тоді укріплення (на майбутній рік) домашнього тилу пройде ефективно. Нині вам притаманний контрасний настрій з нотками пихатості: то ви з радістю опікуєте своїх улюбленців, а над тими, до кого відчуваєте антипатію, можете познущатися, закатати істерику, зірвати злість. Втім авторизм включатиметься саме у мить незадоволення власних потреб, роздратування. Тому постарайтеся дати собі раду, паралельно отримуючи на стороні свіжі емоційні враження.

БЛИЗНЯТА, сяйте харизмою, заявляйте скрізь про себе та ловіть кожну мить буття, вона прекрасна і ляже безцінним капіталом в скарбницю духовного досвіду! Рухайтеся, більше спілкуйтеся з друзями, знайомтесь з новими людьми, завязаним контактам згодом судилося зіграти доленосну роль. Випадкових зустрічей не буває! Для збереження партнерської ідилії кермо правління (в діловому, шлюбному союзі) слід віддати супутникам, знайте ви дві половинки одного цілого, що функціонують в унісон.

РАКИ, щедро вкладайте ресурси в улюблену справу, ні в чому не економте і зберігайте цілісність зі своїм “Я”, незалежно від того, працюєте, творите, розважаєтеся. Кожна клітина єства має повнокровно функціонувати. Трудові набутки стануть доказом вашої цінності як особистості, впевненість у собі різко зросте. Чаруйте вродою, працюйте з натхненням і похвалитися буде чим. І хоча під рідним дахом дискомфорт триває, до сваволі не вдавайтеся, а шукайте віддушину на стороні.

ЛЕВИ, виділяються серед юрби яскравою пасіонарністю, презентабельністю, енергія бє невичерпним джерелом і їй неодмінно слід знайти раціональний вихід. Інстинкт відродження є рушієм до дій, тому ви готові запустити модернізаційний генератор і розпочати життя по-новому, залилишивши в минулому помилки і все, що себе відпрацювало морально. Дебютуйте в тих сферах діяльності, які вам найбільше до вподоби, де можна творчо самореалізуватися, добитися плідних результатів. І затямте на сердечному фронті щира дружба – то святая святих і є вищою іпостассю любові!

ДІВИ, долаєте кармічний рубікон, старайтеся усамітнюватися, це не перетворить ваше буття на вязницю, навпаки віртуальні мандри та медитативні “відключення” від реальності заряджають ентузіазмом, окреслюючи правильний шлях розвитку. Ви всюдисущі, як “нейтрино” проходите наскрізь, пронизуєте собою Всесвіт. Отже нічого таємного не існує, втім володіння унікальною інформацією це спокусливий привід для хитрих маніпуляцій людьми, чого слід уникати. В карєрі все чудово, тут сяє щаслива зоря, тож боятися конкуренції вам, компетентому фахівцю та улюбленцю шефа, не слід.

ТЕРЕЗИ, індикатором вашого духовгого розвитку є різнобарвний приятельський осередок. Те, що заслужили, те й отримуйте, якщо хтось не відповідає світогляду –розпрощайтеся і заповніть вакансію новим побратимом та разом працюйте над досягненням спільної мети, задовольняючи обопільні інтереси. Без друзів сонце меркне, тут ви хоча і принциповий, але полумяний лідер, готовий розбитися в друзки заради переможних звершень на ниві колективних здобутків. Тільки не смійте грішити меркантильністю, то від лукавого!

СКОРПІОНИ, кується карєрне майбутнє, ймовірні кадрові ротації, зміна керівництва, виду діяльності, що піде на користь. Зрештою сокровенні задуми реалізуються, воздасться по заслугах(!), на більше не претендуйте. Більшість опиняться перед складною дилемою: як розпорядитися владою в колективі та адекватно реагувати на посадових, впливових осіб. Втім тут все залежить від вашої духовної зрілості–авторитет може стати могутнім важелем впливу на людей, або ахілесовою пятою, коли гординя чи комплекси не дозволять уладнати парадоксальні ситуації…

СТРІЛЬЦІ, марафон по розкрутці персонального іміджу набирає обертів. З легкістю розправте крила і підніміться на рутиною повсякденності, тоді побачите як зробити світ кращим, досконалішим, де немає зла, а панує добро та любов. Ідеалістичні пориви є нормальною потребою серця, відкрито демонструйте свої таланти, піартеся в насолоду та зміцнюйте імідж. Ділова команда це святе, цього року нива співпраці є для вас благословенною, а шлюбні обранці –талісманом удачі. Раюйте в парі і… моліться за недругів!

КОЗОРОГИ, життєва динаміка наповнена екстримом, психологічний тонус на максимумі. Забудьте про спокій, і з радістю пірніть в шалений потік непередбачливих ситуацій. Кульмінацію переживають не лише партнерські взаємини, але й реальність піднесе цікаві стимулюючі сюрпризи, де доведеться вам, як творчій особі, символічно вмерти й відродитися, як фенікс із попелу, на новому рівні. Охоче під диктовку обставин звільняйтеся від старих установок, поглядів, переконань, комплексів, тоді в любовній, сексуальній, діловій сфері наступить повний кайф. А ось карєрні вершини опанують тільки ті трударі, у кого доля прийняла іспит на реалізацію професійного покликання.

ВОДОЛІЇ, приготуйтеся до “перезавантаження” парнерських (шлюбних, ділових) взаємин, доля посилає вам благородних і впливових у соціумі союзників, постарайтеся укріпити розхитаний подружній союз, завязати з компаньйонами серйозні робочі стосунки, нині йде процес укріплення фундаменту співпраці на майбутній рік. В житті партнерів для вас відведено чільне місце, уквітчайте серце любовю, налаштуйтеся на романтичний лад і насолоджуйтеся взаємним щастям!

РИБИ, у напруженій трудовій вахті “перезміна”, втім працювати з полумяним ентузіазмом вам не звикати, а тут ще обіцяють гарні гроші і карєрне зростання, тож слідуйте стимулу та не цурайтеся робочих зобовязань, які на вас звалять. І прислухайтеся до позивних організму, вчасно відпочивайте –перевтома загрожує погіршенням здоровя. Вдома оселилася благодать, голубтеся з рідними, саме через них Всевишній транслює удачу.

pro-gnosis.ru, umoloda.kiev.ua, kreschatic.kiev.ua

 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини