Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:33:17

На Донбас терміново потрібно ввести миротворчі війська ООН

29.08.2014   18:57Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Влада не виконує взяті зобов’язанні про відновлення миру в Україні. Хоча це і було основною обіцянкою на президентських виборах 25 травня. Саме завдячуючи цим обіцянкам чинний Президент отримав більше 50% підтримки виборців.

Однак, минуло три місяці, які ознаменувались сотнями нових загиблих бійців, десятками тисяч нових переселенців, частково або повністю зруйнованими містами на сході України.
Фактично, протистояння в Донецькій і Луганській областях переросло в повномасштабну війну.

— Не було проведено результативних переговорів на міжнародній арені. Немає реального діалогу всередині країни. У результаті ми зіштовхнулися із загрозою повномасштабного зовнішнього вторгнення. Ситуація «ні війни, ні миру» далі не може продовжуватися,
— говорить Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін.

На думку представників Партії розвитку України, влада діє неефективно та непрофесійно.

Вона намагається списувати на війну проблеми в економіці, безлад у банківській сфері та відсутність боротьби з корупцією.

Необхідно вже зараз прийняти рішення, котрі забезпечать захист від зовнішньої агресії.
Адже крім військових дій потрібен Національний план примирення. Він має включати в себе, в тому числі, і давно обіцяну реформу місцевого самоврядування з введенням виборності губернаторів, надання значно більших прав територіям, і гарантії врахування думки всіх областей при виробленні зовнішньо-та внутрішньополітичного курсу.

— Верховна Рада має терміново звернутися до міжнародного співтовариства із закликом ввести на Донбас миротворчі війська для запобігання військового конфлікту і забезпечення ефективного контролю українсько-російського кордону, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — У той час як йде битва за виживання і єдність країни, оголошуються дострокові вибори. Гинуть солдати на офіцери, мирні жителі, руйнуються міста та села — а окремі політики уже поринули у виборчу кампанію, роздають обіцянки, спекулюють на темі війни.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини