Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:02:40

Державні службовці відзначили професійне свято

23.06.2014   20:49

23 червня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком привітали державних службовців області з їх професійним святом.

В урочистому засіданні з цієї нагоди також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов та Сергій Журман, начальник управління державної служби Головдержслужби України в області Валентин Дубок, голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, переможці і лауреати ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

«Служіння державі та самовіддана праця на благо народу в усі часи вважалася винятково почесним і відповідальним обов’язком.
Створення в Україні інституту державної служби як дієвого інструменту формування та реалізації державної політики стало свідченням її чіткої орієнтованості на розбудову демократичної, соціальної та європейської держави.
Саме від компетентних, кваліфікованих кадрів залежить реалізація соціально-економічних реформ, розвиток громадянського суспільства, забезпечення добробуту співвітчизників», - відзначив голова облдержадміністрації.

На сьогоднішній день статус державних службовців в області мають майже 9,5 тисяч осіб і переважна кількість, а саме близько 70% з них жінки.
Позитивним є те, що впродовж трьох останніх років зберігається тенденція до збільшення кількості молодих працівників. В області працює більше 4-х тис. службовців віком до 35 років. Це ті люди, які увійшли у свідоме життя вже в часи незалежної України, люди з іншою ментальністю й великими амбіціями до самореалізації.
З усіх організаційних ресурсів саме «людський ресурс», або «людський потенціал», є на сьогоднішній день тим резервом, що приховує найбільші можливості для підвищення ефективності функціонування органів державної влади.

Володимир Івашко вручив відзнаки облдержадміністрації та привітав переможців і лауреатів ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Присутніх також привітали голова обласної ради Микола Звєрєв та голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко.

З вітальним словом до державних службовців звернувся Микола Звєрєв, який зазначив, що вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові і державі в ім’я її процвітання для українців в усі часи було почесним обов’язком.
- Держава Україна і державні службовці чесно виконують свої функції, співпрацюючи разом з органами місцевого самоврядування. У нас всіх – єдина мета, щоб Україна була процвітаючою, демократичною, європейською державою, - наголосив Микола Звєрєв.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби голова обласної ради вручив почесні грамоти та нагрудні знаки до них:
- головному спеціалісту відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валентині Сапон;
- головному спеціалісту сектору спеціального захисту та профілактичної роботи Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації Тетяні Остапенко;
- головному спеціалісту відділу охорони культурної спадщини управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Ользі Пряхіній.

Також з професійним святом державних службовців привітав та вручив відзнаки обкому профспілки працівників державних установ голова обкому профспілки працівників держустанов Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».