Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:55:17

ВИБОРИ 2014: У Чернігові набирає обертів підготовка до виборів

09.04.2014   15:41

Обладнання приміщень під виборчі дільниці, забезпечення комісій телефонним зв’язком, оргтехнікою, необхідними для роботи меблями та сейфами для зберігання документів, перевірка аварійного освітлення і наявність аптечок із медикаментами – ці та інші нагальні на старті виборчої кампанії питання обговорені в Чернігівській міській раді.

Сьогодні тут проведено нараду з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим. Він повідомив, що вже є затверджений календарний план організації і проведення виборів. «Не гаючи часу ми повинні приступити до виконання завдань, покладених законом на органи місцевого самоврядування в частині забезпечення роботи територіальної та дільничних виборчих комісій», - наголосив С. Віхров.

Також він уточнив, що місто Чернігів буде єдиним виборчим округом №208, де передбачено 126 виборчих дільниць на постійній основі. Крім того, виконком міської ради ухвалив рішення про подання окружній виборчій комісії щодо утворення тимчасової виборчої дільниці в СІЗО.

Заступник міського голови звернувся до керівників бюджетних і комунальних закладів, де розташована переважна більшість дільниць, максимально сприяти налагодженню діяльності комісій. «Будемо сподіватися на своєчасне фінансування з держбюджету організації виборчого процесу», - зауважив він.

С. Віхров доручив районним у місті радам провести ретельну перевірку всіх приміщень, визначених для розташування виборчих дільниць та в індивідуальному порядку з’ясувати проблеми і потреби. Висловлено сподівання, що вибори в Чернігові пройдуть спокійно, однак із міліцією відпрацьовуються варіанти реагування на можливі нештатні ситуації.

«Проведення виборів ми з вами повинні забезпечити, і маємо зробити все, від нас залежне», - закликав заступник міського голови учасників зібрання.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини