Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:57:15

ВИБОРИ 2014: Скандали в Чернігові продовжуються

09.04.2014   08:34

Нещодавно відбувся брифінг народного депутата України, в.о голови Чернігівської обласної партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля щодо провокативної заяви на телеканалі «Дитинець».

Народний депутат України Валерій Дубіль спростував інформацію про те, що він ніби мав бажання підтримати кандидатуру Петра Порошенко. Він заявив, що зараз його юристи вивчають можливість отримати інформацію про замовника розміщення даної інформації на телеканалі «Дитинець» та кількість показів ролика.

Але роботи для юридичної служби депутата побільшало. Декілька тепер вже загальноукраїнських ресурсів, розмістили інформацію: "В Чернигове начались разборки из-за заявления главы штаба Порошенко", "Черниговские «европейцы» и нардеп от БЮТ пытаются возглавить штаб Порошенко?" тощо. Всі вони дублюють провокативну заяву, яка була озвучена на телеканалі «Дитинець».

Найбільш цікавою є фраза, дослівно: "Черниговские эксперты считают, что группа «Европа» всегда пытались «раскладывать яйца в разные корзины». Так, последние годы они финансировали и возглавляли областные ячейки БЮТ и ПР. В новых реалиях приоритетом для «европейцев» является сотрудничество с Петром Порошенко, как самым вероятным победителем президентских выборов."

Додамо, що посилання на анонімних експертів - типовий метод, який застосовується вже декілька років на Чернігівщині.


До теми: Брифінг Валерія Дубіля щодо провокативної заяви на телеканалі "Дитинець". ВІДЕО

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».