Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 03:05:55

"Революційні зміни" провести не вдалося…

20.03.2014   12:26

Очікування про знищення Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, як це проходило в деяких інших регіонах, не підтвердилося.

Павло  Пущенко

Павло Пущенко

Організатори цього процесу підготувалися «на двійку». Ними виступили Ігор Андрійченко, голова Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Демократичний Альянс", Геннадій Висоцький, голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Спілка молодих політологів України", Євген Малецький, виконавчий директор Міської громадської організації "Асоціація безперервної фахової освіти "АТЕНЕУМ" та Павло Пущенко, голова Чернігівської міської молодіжної громадської організації "Освітній центр "Ініціатива".

Наприкінці лютого вони і ще три члени Громадської ради призупинили своє членство. Тоді чернігівську ОДА очолював ще Володимир Хоменко. Причиною призупинення членства  стало те, що «в умовах, коли в країні фактично впроваджується диктатура, коли громадянському суспільству влада оголосила відкриту війну, не бачимо можливим для себе подальше перебування у складі Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації». Взагалі, за регламентом громадської ради такого поняття як «призупинення членства» не передбачено. Але хоча Громадською радою і не було виконано їх вимог засудження кровопролиття, влаштованого владою у Києві та розслідування і покарання винних у захопленні майна громадських організацій на Євромайдані у Чернігові, активісти відновили власну участь у діяльності цього дорадчого громадського органу.

На останньому засіданні Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації громадські активісти запропонували її представникам розпустити Громадську раду. Ця заява більшістю присутніх була сприйнята негативно. Організатори не врахували діючих реалій. Новопризначений голова Чернігівської ОДА ВОлодимир Івашко вже провів першу зустріч з членами президії Громадської ради. Про що йшлося у повідомленні прес-служби облдержадміністрації «Голова облдержадміністрації: "Робота нової влади має бути посилена важелями громадського контролю"»:

- Інформуючи про роботу Громадської ради, перший заступник голови Громадської ради Наталія Проскуріна, зауважила, що її діяльність будується на захисті пріоритетів чернігівської громади та висловила побажання новій владі сприймати Громадську раду не як конкурента, а як рівного партнера. Голова облдержадміністрації погодився з цим та зазначив, що усі важливі рішення мають прийматися із залученням фахівців та широких кіл громадськості. Члени президії Громадської ради окреслили основне коло питань, над якими наразі працюють її комітети у галузях економіки та підприємництва, агропромислового розвитку, охорони здоров’я, культури, духовності та релігії. Очільник області підкреслив, що влада відкрита до співпраці та закликав Громадську раду до плідної роботи, - йшлося у повідомленні.

«Заколотники» не врахували, що процес співпраці головного дорадчого органу області з новим головою облдержадміністрації був вже запущений. І, мабуть це правильно. Аналізуючи діяльність цього дорадчого органу, можна впевнено казати, що він жодного разу не був нічим політичним інструментом.

Якщо ж активісти насправді намагалися внести зміни у роботу Громадської ради, то вони повинні були ініціалізувати не саморозпущення, а оновлення складу цього дорадчого органу шляхом залучення до нього нових представників громадськості. Тих, хто хоче насправді працювати, а не перерозподіляти портфелі.

І ще одне. Про «конструктивну роботу» в Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації тих, хто вимагав її розпустити говорить хоча б такий факт, що відразу після заяв вони покинули засідання…


До теми:

Вийшли з Громадської ради при ОДА у знак протесту. ВІДЕО

Голова облдержадміністрації: "Робота нової влади має бути посилена важелями громадського контролю"
 

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини