Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 07:35:45

Семінар щодо зменшення розміру єдиного соціально внеску для роботодавців у Прилуках

09.04.2015   11:59

7 квітня в актовому залі Прилуцької міської ради відбувся семінар-практикум на тему «Зменшення розміру ЄСВ для роботодавців. Актуально з березня 2015 року. Інші зміни в трудових відносинах в 2015 році». Захід організовано і проведено фахівцями Центру підтримки підприємництва з участю представників Управлінням праці та соціального захисту населення та Прилуцького міжрайонного центру зайнятості.

Учасниками семінару стали більше 30 представників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, здебільшого бухгалтери.

Під час семінару обговорювали питання оформлення та розірвання трудових відносин з працівником; ведення трудових книжок з урахуванням змін в законодавстві; кадрове діловодство у ФОП.

За допомогою практичних прикладів, наглядних матеріалів та підрахунків розглядали можливість підвищення заробітної плати і можливість не збільшувати при цьому витрати на сплату ЄСВ; обговорювали правильність визначення базових показників за 2014 рік для подальшого розрахунку та застосування коефіцієнта на зменшення ЄСВ.

Присутні отримали інформацію від центру зайнятості про компенсації ЄСВ від держави; додержання Закону України “Про зайнятість”; працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Від управління праці та соціального захисту населення прозвучала інформація про отримання компенсації середнього заробітку, який зберігається за мобілізованими працівниками в 2015 році.

Для тих, хто не зміг прийняти участь в семінарі, але зацікавлений в застосуванні зменшеного розміру ЄСВ за найманих працівників, розміщено детальну інформацію на офіційному порталі www.pryluky.org в розділі “Центр підтримки підприємництва / корисна інформація». Інформація викладена у вигляді демонстраційних матеріалів (слайд-шоу) з роз’ясненнями та прикладами, які розглядались під час семінару.

Після закінчення семінару учасники залишили свої відгуки:

- Я постійно відвідую семінари, які проводить центр підтримки підприємництва, за які я дуже вдячна, бо на них висвітлюються всі нововведення в законах, які нам потрібні, - Чумаченко Т.В., ФОП.

- Дуже цікавий і змістовний семінар. Завжди користуюсь послугами центру підтримки підприємництва, - Логінова А., бухгалтер.

- Такі семінари дуже потрібні, тому що надають можливість обговорити поточні проблеми, покращують обмін інформацією та сприяють відносинам між підприємницьким середовищем та представниками влади, - Геєць Л.Г., начальник відділу праці УПСЗН.

Довідково: Центр підтримки підприємництва Прилуцької міської ради створений при підтримці АТ Тютюнової компаній «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Україні. Фахівці центру надають безкоштовні консультації з юридичних та бухгалтерських питань суб’єктам господарювання міста і району. Центр підтримки підприємництва працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса: pryluky_business@ukr.net.

Останні новини Чернігівщини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:33

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини