Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:50:51

Імена щасливчиків, які безкоштовно отримали ділянки біля Десни. Зараз цю землю продають за мільйон гривень

07.12.2011   21:06Агенцiя

В Інтернеті з’явилися оголошення про те, що біля Максаків продається 11 гектарів землі вартістю більш ніж у мільйон гривень.

На сайті www.torg.ua йдеться про продаж 11 ділянок землі розміром по гектару. Ціна однієї сотки – 120 доларів (майже тисяча гривень), отже за один гектар просять 100 тисяч гривень, а за усі 11 ділянок – більш ніж мільйон гривень.

В оголошенні зазначається, що на ділянки виготовлені державні акти – земля виділена для ведення особистого селянського господарства.

Також вказується, що ділянки знаходиться біля села. До 1990 року на тому місці був сад, зараз там чорнозем. Уздовж проходить асфальтована дорога. До Десни – 100 метрів.

Як виявилося, подібне оголошення останнім часом з’являється на різноманітних сайтах купівлі-продажу нерухомості, зокрема на domik.tv та first-realty.com.ua.

Контактною особою в оголошеннях вказаний Юрій Козлов, який представляє сайт Чернігівської заміської нерухомості vseledom.com.

На цьому сайті вищезгадане оголошення з’явилося ще на початку літа.


Імена щасливчиків

Село Максаки знаходиться у підпорядкуванні Лісківської сільської ради. Тож щоб дізнатися, кому і за які заслуги дістаються у власність такі ласі шматки Менщини, ми звернулися до керівника цієї сільради.

За словами Миколи Лавського, вищезгадана земельна ділянка знаходиться поза межами села, сільська рада нею ніколи не розпоряджалася. Раніше ця ділянка була у державній власності і розпоряджалася нею районна влада. Хто нею володіє зараз голова сказати не зміг.

Районна державна адміністрація розповіла, кому була передана ця земля, лише після нашого письмового запиту.

Виявилося, що на даний час вищезгадана земельна ділянка знаходиться у власності 11 громадян (по одному гектару в кожного). У 2009 році відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації ці ділянки були надані їм у власність для ведення особистого селянського господарства.

Було три розпорядження: 8 вересня, 16 жовтня та 16 листопада 2009 року. Усі вони підписані Валерієм Щукіним, який на той час виконував обов’язки голови районної державної адміністрації. Контроль за виконанням даних розпоряджень був покладений на заступника голови райдержадміністрації з питань агропромислового комплексу, начальника управління агропромислового розвитку Павла Терентієва, відділ Держкомзему у Менському районі Чернігівської області та районну комісію з вибору земельних ділянок.

Щасливчиками, які безкоштовно отримали землю біля Десни, виявилися:
Катерина Маліс,
Олександр Маліс,
Тетяна Маліс,
Ігор Рудик,
Юрій Рудик,
Ірина Рудик,
Андрій Марченко,
Володимир Грабіяш,
Борис Житницький,
Олександр Степанюк,
Юрій Ковбасюк.

Жителі Максаків, з якими нам вдалося поспілкуватися, таких людей не знають. Та і в телефонному довіднику Менського району із усіх вищезгаданих прізвищ зустрічається лише два.

Якщо хтось знає власників цих ділянок – повідомте в редакцію. Хотілося б поспілкуватися з цими людьми. Зокрема, дізнатися, чи дійсно вони продають цю землю, якщо так, то який із нині існуючих “законних” способів обрали.

http://mediamena.info/imena-schaslyvchykiv-yaki-otrymaly-dilyanky-bilya-desny/

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».