Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині
У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.
До діалогу долучилися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, експерти сфери публічного управління та міжнародні партнери. Від Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА участь брали заступник директора Департаменту Леся Козачок та фахівці Департаменту. Метою зустрічі стало напрацювання практичних рішень для впровадження реформи на рівні громад з акцентом на підвищення ефективності управлінських процесів, відкритості рішень та зростання довіри громадян.
Під час дискусії розглянуто чотири ключові напрями:
Управлінські процеси та організаційна культура: необхідність сталості рішень та інтеграції сучасних цифрових інструментів.
Кадрова політика: формування та підтримка мотивації працівників органів місцевого самоврядування.
Децентралізація повноважень: оптимальне співвідношення ресурсної забезпеченості та відповідальності громад.
Взаємодія державних і муніципальних інституцій: забезпечення ефективної координації між рівнями влади.
Окрему увагу приділено питанню залучення ветеранів як важливого кадрового та суспільного ресурсу, зокрема з огляду на їхній досвід лідерства та служіння державі. За підсумками зустрічі буде підготовлено аналітичну довідку (policy brief) з пропозиціями від громад Чернігівської області для національного рівня ухвалення рішень.
Захід проведено в межах проєкту PAR4UA “Посилення реформи державного управління України для інтеграції в ЄС”, що реалізується ГО «Профешенал Гавермент» (Україна) та Центром публічної політики «Провідус» (Латвія) за підтримки МЗС Латвійської Республіки.

Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.