Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 01:31:13

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів”

01.12.2025   12:56Агенцiя

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

30 листопада 2025 року Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” (художній керівник та головний диригент — Андрій Лоєвець) запропонував шанувальникам народного українського мистецтва програму “Барвиста Україна”. У концертну програму увійшли народні танці, співи, інструментальна музика, що презентує культурні звичаї не тільки Сіверщини, а й всієї України. 
Оригінальні авторські постановки і обробки, поєднання традиції з сучасними напрямками мистецтва — це програма “Барвиста Україна”. “Люлечка” і “Зеленеє жито”, “Ішов монах” і “Мишинська дрібонька”, “Чумацький сніданок” і “Буковинські козачки”, “Чернігівські гуляння” і “Мазури” — улюблені композиції з репертуару “Сіверських клейнодів” створили яскраве полотно, на якому відобразилося все багатство і глибина української культури, продемонстроване сучасною сценічною мовою.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру 
фестивалів та концертних програм
 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини