Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:43:50

У Чернігові до снігу готові

15.11.2011   14:15Агенцiя

“До зими чернігівські комунальники підготувалися повністю”, – запевнив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Володимир Кривенко. За його словами, снігоприбиральна техніка готова виїхати на дороги в будь-який момент.

Робітники КП “АТП-2528” підготували 59 одиниць техніки, у тому числі: комплексні машини для підмітання снігу і посипання, піскорозкидачі, снігонавантажувачі, грейдерну техніку, грейферні навантажувачі, самоскиди. На випадок великих снігопадів для очищення територій від снігу і ожеледі, навантаження та вивезення снігу додатково залучатиметься спецтехніка інших підприємств за договорами.

В. Кривенко підкреслив, що всі підприємства житлово-комунального господарства заготовили необхідну кількість солі, піску та паливно-мастильних матеріалів, а також упорядкували техніку, щоб забезпечити своєчасну розчистку доріг та вулиць міста від снігу.

“В найближчий час за кошти міського бюджету для Чернігова буде придбана сучасна комбінована машина “Глобус” для прибирання вулиць від снігу та посипання піском та піщано-сольовою сумішшю. Причому ця техніка може прибирати вулиці міста і влітку. Для цього лише змінюється її “екіпіровка”, – розповів керівник управління ЖКГ.

За інформацією управління ЖКГ міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.