Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 14 квітня.

За останню добу в області сталося 2 пожежі, не пов’язані з бойовими діями.
🔴 Всього з початку війни ліквідовано 470 пожеж, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 56 осіб. За минулу добу рятувальники 5 разів долучались до надання допомоги та виконання інших робіт, зокрема для розбору зруйнованих будівель (з початку війни — 136 разів). Більше 40 рятувальників працювали на розборі завалів на стадіоні ім. Ю. Гагаріна у Чернігові.
🔴 Групи піротехніків ДСНС за добу 23 рази виїжджали для знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 885 таких предметів (з початку війни виявлено та вилучено 12525 вибухонебезпечних предметів). Наймасштабніші роботи з розмінування тривають у Новобасанській громаді.
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).