Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 07:51:08

Питання гендерної рівності у полі зору обласної ради

30.01.2021   10:20Агенцiя

29 січня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш зустрілася із почесною головою громадської організації «Спілка жінок України» Іриною Дорожкіною.

Учасники зустрічі обговорили співпрацю обласного представницького органу Чернігівщини та громадських організацій, детально проаналізували представництво жінок у радах різних рівнів Чернігівщини та зосередили увагу на питаннях гендерної рівності.

За словами першого заступника голови обласної ради, недостатнє представництво жінок у сфері прийняття рішень суперечить цінностям демократичного розвитку громадянського суспільства.

Питання участі жінок у виборчих кампаніях та представництва в органах місцевого самоврядування на сьогодні є дійсно актуальним. Адже, незважаючи на те, що відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні», політичні партії повинні застосовувати гендерну квоту, однак спостерігається диспропорція участі жінок та чоловіків у виборчих кампаніях.

Тому потрібно змінювати сформовані дискримінаційні тенденції та усувати бар'єри, які перешкоджають рівним можливостям жінок задля участі у політиці та інших сферах діяльності.

Під час зустрічі також мова  йшла про шляхи реалізації спільних ініціатив і взаємодію обласної ради та організацій третього сектра.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини