Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 03:47:52

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

03.07.2025   16:31Агенцiя

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

Антикорупційна інфраструктура

Шуляк нагадала, що саме за нинішнього скликання Верховної Ради було завершено формування цілісної системи протидії корупції: успішно працюють Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд. За її словами, ця екосистема створює підґрунтя для прозорого розвитку держави й доводить, що в Україні "недоторканних немає".

"Якщо порушене законодавство, то антикорупційна інфраструктура нікого не захищає, нікого не відносить до тих, кого не можна чіпати. Це дуже добрий знак і великий плюс для європейської інтеграції України", – наголошує Олена Шуляк.

Цифровізація державних послуг


Коментуючи розвиток цифрової трансформації, політикиня відзначила мобільний застосунок "Дія" як яскравий приклад реформи, через який громадяни вже користуються низкою сервісів без черг та контактів із чиновниками, наприклад "єВідновленням" – виплатою компенсацій українцям за зруйноване чи пошкоджене житло. Вона підкреслила, що такий прорив став можливим завдяки синергії урядовців, найперше Міністерства цифрової трансформації, міжнародних партнерів і законодавчій підтримці партії "Слуга Народу". Україна, за її оцінкою, увійшла до світової п’ятірки держав, спроможних експортувати власний досвід цифровізації.
Відкриття ринку землі

Згадавши земельну реформу, Шуляк наголосила, що ухвалення профільного законопроєкту свого часу далося нелегко через поправковий спам, однак парламентська більшість, зокрема й партія "Слуга Народу", домоглася його прийняття. Вона висловила переконання, що після перемоги у війні земельна реформа принесе суттєвий економічний ефект для держави.

Водночас серед викликів, які державі потрібно ще подолати, Олена Шуляк визначила реформу митниці та реформу пенсійної системи, яка в нинішньому вигляді не витримує навантаження.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини