"Створюй із Суспільним" - оголошено творчий відбір телепрограм для UA: ЧЕРНІГІВ
З 2 вересня стартує програма співпраці з регіональними офісами UA: Суспільне мовлення «Створюй із Суспільним». UA: ЧЕРНІГІВ оголошує відкритий відбір творчих проектів для розміщення в ефірі телеканалу у 2020 році.

Прийом заявок триває до 20 вересня.
«Ми шукаємо 50 проектів, що якнайкраще розкриватимуть потенціал кожного регіону країни. Наша мета – якісний пізнавальний телеконтент в ефірі усіх філій UA: Суспільне мовлення. Особливим викликом цього відбору є регіональна складова: адже треба зосередитися на області, в якій мовить конкретна філія, і водночас програми мають бути зрозумілі та цікаві й сусідам, усій країні, оскільки ми хочемо запровадити постійний обмін такими програмами між регіонами», – розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення UA: Суспільне мовлення Марія Фрей.
Замовлення UA: Суспільне мовлення для творчого відбору містить телевізійні програми 4 напрямів:
для дитячої аудиторії віком 2-4 роки;
для дитячої аудиторії віком 5-7 років;
про локальний туризм, привабливість регіону;
про культурно-освітнє життя регіону.
Програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 750 000 гривень. Суспільний мовник залишає за собою право реалізувати вибрані проєкти у співпраці з донорськими організаціями. Бюджет проєкту не може передбачати закупівлю обладнання.
Відбір здійснюватиметься у три етапи:
02.09–20.09 – Збір заявок філією UA: ЧЕРНІГІВ;
23–30.09 – Пітчинг ідей філією UA: ЧЕРНІГІВ;
01–18.10 – Захист проєкту (на рівні генеральних продюсерів центрального офісу Суспільного).
Що потрібно для участі в конкурсі?
Для участі в конкурсі потрібно:
заповнити картку проєкту (ПРОЄКТ_Картка конкурсного проєкту (якщо проєкт охоплює весь цикл робіт), або ІДЕЯ_Картка конкурсного проєкту (якщо ви пропонуєте на розгляд ідею проєкту)),
підготувати бюджет проєкту (Рекомендації),
підготувати презентацію проєкту (документ PowerPoint),
надіслати їх електронною поштою на адресу press.chernihiv@suspilne.media протягом 2–20 вересня 2019 року.
З усіма умовами конкурсу і критеріями відбору можна ознайомитися у Замовленні.
Хто може брати участь у конкурсі?
До конкурсу запрошуються творчі команди будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, а також фізичні особи-підприємці, що мають:
досвід роботи у сфері створення відеоконтенту (з можливістю підтвердження);
налагоджені контакти з інституціями обраної конкурсної теми в регіоні;
досвід реалізації проєктів і звітування про їх реалізацію (зокрема й фінансового).
Також до конкурсу допускаються учасники, які не мають команди фахівців для реалізації, але мають цікаву ідею, що відповідає завданням конкурсу. Такі пропозиції подаються у спеціальній формі «Ідея_Картка конкурсного проєкту» і будуть розглядатися індивідуально за сукупністю всіх наданих документів.
Конкурсні проєкти мають поділяти місію Суспільного, чітко відповідати завданням конкурсу та бути розрахованими на реалізацію протягом трьох місяців у 2020 році.
Нагадаємо, цієї осені в ефірі регіональних філій UA: Суспільне мовлення вийде 11 нових проєктів, які були відібрані на внутрішньому конкурсі (серед співробітників Суспільного) та пройшли підготовку з командою продюсерів.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.