Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:20:18

Керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць обговорили питання ритмічної роботи пунктів пропуску на українсько-російському кордоні

13.08.2012   13:33

У місті Новгород-Сіверський на базі Чернігівської митниці 10 серпня 2012 року відбулась робоча зустріч керівників Чернігівської, Сумської та Брянської митниць.

Серед винесених на нараду питань найбільш актуальним є функціонування системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій в автомобільних пунктах пропуску. Особливо важливою є координація даного напрямку взаємодії у період пікових навантажень, що спостерігаються в літній час. Ретельно зупинились під час зустрічі на обговоренні низки заходів для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону, а також проаналізували координацію взаємодії суміжних митних постів під час проведення в Україні Чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

У зустрічі взяли участь начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, заступник начальника Сумської митниці Олександр Микула, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Брянської митниці Віктор Миронов та заступники начальників митниць за відповідним напрямком роботи. Присутні на зустрічі були також керівники митних постів: “Сеньківка” і “Грем’яч” Чернігівської митниці, “Бачівськ” та “Юнаківка” Сумської митниці, а також керівники суміжних з українськими митних постів Брянської митниці – “Погар”, “Троєбортне” та “Климовський митний пост”.

З початку 2012 року керівники митниць проводять вже третю робочу зустріч для вирішення нагальних питань. Попередні дві проходили у березні у пункті пропуску “Бачівськ” Сумської митниці та наприкінці травня у місті Севськ Брянської області.

Останні новини Чернігівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн 07:28

21 листопада о 12:55 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у спеціально відведеному місці знищено мінометну міну калібром 82 мм.