Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:08:22

Обговорення, замість згладжування та вирішення проблеми, лише додало клопоту депутату Березенко

30.08.2017   17:01Агенцiя

Захід, а інакше це назвати важко, присвячений вирішенню подальшої долі стели "Я люблю Чє", котра нещодавно була встановлена на Алеї показав, що працівники громадської приймальні народного депутата України Сергія Березенко не можуть та і не вміють, на мою думку, працювати.

Чому я роблю такий висновок?

По порядку:


1.    Захід, який анонсували організатори, був названий обговорення. Але, навіть розміщення присутніх скоріше говорило, що це прес-конференція. Причому представник прес-центру, на майданчику якого відбувалося це «дійство», підкреслював, що вони виконували побажання організаторів і відповідно розмістили стільці та столи. Тобто замість «віршуємо проблему разом» – «вислухайте нас і там побачимо».
2.    Замість того, щоб за принципом айкідо, використовувати ситуацію на користь, показати, що враховується думка громади – фактичне протистояння, навіть, показне протистояння. Наприклад, коли відомому у місті волонтеру публічно закидають «А що ви зробили для міста?».
3.    Замість цього, щоб добре підготуватися, створити відповідну атмосферу – самі організатори запізнилися так, що обговорення фактично відкрив один з громадських активістів.
4.    І головне – практично у всіх присутніх склалося враження, що їх запросили не на обговорення, а тільки «відсидіти» так зване обговорення для звітування перед депутатом. І думки присутніх їх не цікавили.
Якщо на таких принципах організована робота приймальні – то, замість створення позитивного іміджу народному обранця, отримуємо зворотній результат.

Автор цих рядків не ставить за мету когось покарати чи на щось претендує. Але дуже жахливі такі прояви «професійності» у роботі і з журналістами, і з громадою нашого міста. Особливо враховуючи те, що насправді Сергій Березенко багато що реально робить для Чернігова.

Навіть в цьому питанні і народний депутат Сергій Березенко і авторка скульптури Тетяна Вареник наголосили, що готові вдосконалити стелу.
Даний проект виграв у конкурсі ідей розвитку міста. На реалізацію проекту «Я люблю «ЧЕ»:  народний обранець вже перерахував 30 тисяч гривень з власної кишені.  І, вважаю, значний резонанс навколо проекту стимулює його дофінансувати.
Навіть питання місця встановлення не критично, так, як у наступному році Алея героїв буде капітально перебудована.

Я люблю «ЧЕ»: прибрати неможна залишити – де поставити кому?


Але вже існує багато рекомендацій, які, сподіваюсь, все ж зберуть і вивчать. Опитувань вже не потрібно, потрібно зрозуміле для громади Чернігова рішення.


Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову