Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:39:15

Громадська рада колись почне працювати?

12.03.2015   13:21Агенцiя

Вже вкотре члени Громадської ради зібралися на засідання (цього разу – позачергове) і намагалися розпочати працювати. Та вони знову не змогли порозумітися і визначити, чи має право Вадим Антошин очолювати цей дорадчий орган. Результат – після півторагодинних з’ясовувань стосунків учасники засідання розійшлися, не розглянувши жодного питання порядку денного.

Ще до початку позачергового засідання Громадської ради при облдержадміністрації деякі її члени зайняли президію, аби не пустити туди голову дорадчого органу. Представники «Форуму порятунку міста Чернігова» ще раз нагадали про виключення Вадима Антошина з цієї громадської організації, і свою позицію щодо перебування його в складі ради.

Та не всі учасники підтримали захоплення президії. Вони висловлювали обурення тим, що замість вирішення нагальні проблем члени Громадської ради з’ясовують стосунки, а саме засідання переорюють на балаган. Ігор Корнієнко, член Громадської ради: «Ви в курсі, що з вас сміється вся Україна?». Сергій Балакша, член Громадської ради: «Захват трибуни, це як виглядає? Ви уявляєте собі, щоб я прийшов у хату, пнув когось і сказав, що я тут буду зараз керувати». Юрій Соколов, член Громадської ради: «Якщо ми так відносимось один до одного, то ми не представники громадського суспільства. Ми морального права не маємо подавати органам влади жодних пропозицій».

Ще досі багато запитань викликає ситуація, що сталася 23 лютого в обласній раді. Тоді до кабінету її голови Миколи Звєрєва увійшли деякі члени Громадської ради у супроводі молодиків у масках і висунули свої вимоги. Вадим Антошин вкотре запевнив, що ніякого відношення до них не має. І додав, що будь-який член Громадської ради може стати об’єктом провокацій.

Після цього пану Антошину запропонували пожертвувати своїми амбіціями заради справи і покинути засідання, аби не заважати роботі. Разом з ним погодилися піти й члени «Форуму порятунку міста Чернігова».

Коли Вадим Антошин залишив залу, члени Громадської ради створили лічильну комісію і вирішили — нарешті — почати працювати. Проте виявилося, що на засіданні із 126-ти зареєстрованих учасників присутні лише 82, а це значить, що кворуму немає. Після оголошення цієї інформації присутні розійшлися.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини