Громадська рада колись почне працювати?
Вже вкотре члени Громадської ради зібралися на засідання (цього разу – позачергове) і намагалися розпочати працювати. Та вони знову не змогли порозумітися і визначити, чи має право Вадим Антошин очолювати цей дорадчий орган. Результат – після півторагодинних з’ясовувань стосунків учасники засідання розійшлися, не розглянувши жодного питання порядку денного.

Ще до початку позачергового засідання Громадської ради при облдержадміністрації деякі її члени зайняли президію, аби не пустити туди голову дорадчого органу. Представники «Форуму порятунку міста Чернігова» ще раз нагадали про виключення Вадима Антошина з цієї громадської організації, і свою позицію щодо перебування його в складі ради.
Та не всі учасники підтримали захоплення президії. Вони висловлювали обурення тим, що замість вирішення нагальні проблем члени Громадської ради з’ясовують стосунки, а саме засідання переорюють на балаган. Ігор Корнієнко, член Громадської ради: «Ви в курсі, що з вас сміється вся Україна?». Сергій Балакша, член Громадської ради: «Захват трибуни, це як виглядає? Ви уявляєте собі, щоб я прийшов у хату, пнув когось і сказав, що я тут буду зараз керувати». Юрій Соколов, член Громадської ради: «Якщо ми так відносимось один до одного, то ми не представники громадського суспільства. Ми морального права не маємо подавати органам влади жодних пропозицій».
Ще досі багато запитань викликає ситуація, що сталася 23 лютого в обласній раді. Тоді до кабінету її голови Миколи Звєрєва увійшли деякі члени Громадської ради у супроводі молодиків у масках і висунули свої вимоги. Вадим Антошин вкотре запевнив, що ніякого відношення до них не має. І додав, що будь-який член Громадської ради може стати об’єктом провокацій.
Після цього пану Антошину запропонували пожертвувати своїми амбіціями заради справи і покинути засідання, аби не заважати роботі. Разом з ним погодилися піти й члени «Форуму порятунку міста Чернігова».
Коли Вадим Антошин залишив залу, члени Громадської ради створили лічильну комісію і вирішили — нарешті — почати працювати. Проте виявилося, що на засіданні із 126-ти зареєстрованих учасників присутні лише 82, а це значить, що кворуму немає. Після оголошення цієї інформації присутні розійшлися.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.