Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:22:26

Порушника затримано з чужим паспортом

18.08.2014   08:11Агенцiя

В п’ятницю в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на вхід в Україну в пішому порядку прибув громадянин, який на паспортний контроль для перевірки надав паспортний документ громадянина України.

Прикордонний наряд звернув увагу на нервову поведінку громадянина та виявив часткове пошкодження паспортного документу.

Виходячи з оцінки та аналізу ризиків прийнято рішення про доцільність проведення комісійного вивчення паспортного документу.

Під час проведення поглибленного вивчення встановлено, що пред’явлений паспортний документ є підроблений і не належить даному громадянину, а в ході подальшого огляду речей виявлено дійсний паспорт громадянина Російської Федерації з фотокарткою ідентичною вищезгаданій особі на інші установчі дані.

По даному факту направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину передбачені ч. 4 ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», яке зареєстроване в єдиному реєстрі досудових розслідувань.

На громадянина Російської Федерації складено відповідні документи про адміністративне правопорушення та вилучено підроблений паспортний документ громадянина України.

Громадянина Російської Федерації повернуто до Республіки Білорусь.


 

Прес-служба Чернігівського прикордонного загону

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.