Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 21:24:36

За рахунок коштів Фонду оздоровлено 8491 дитину у Чернігівській області

15.08.2014   10:32Агенцiя

Завершується літня кампанія по оздоровленню дітей застрахованих осіб області за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Станом на 15 серпня поточного року, кількість дітей направлених на оздоровлення за кошти Фонду становила 8491 дитину.

Із них: 7468 оздоровлено робочими органами обласного відділення Фонду та 1023 дитини - організаціями професійних спілок.

Із загальної кількості: 4614 дітей отримали путівки, придбані за повну вартість (батьківська доплата складала лише 10%) і 3877 оздоровлені за часткової участі коштів Фонду.

Діти оздоровились і відпочили у 32 дитячих закладах оздоровлення Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Сумської, Одеської, Херсонської та Чернігівської областей.

Загальні витрати на оздоровлення дітей станом на 15 серпня становлять 17,1 млн. грн.

За межами області найбільше дітей оздоровлено в позаміських дитячих комплексах оздоровлення та відпочинку «Сонячний» - 1268, «Прибрежний» - 964, «Крилатий» - 755, які розташовані на узбережжі Чорного моря в Скадовському районі Херсонської області та мають першу і вищу атестаційну категорію. В дитячому закладі санаторного типу «Верховина» Івано-Франківської області оздоровилося 460 дітей.

В Чернігівській області найбільшу кількість дітей оздоровлено в дитячому центрі «Електронік» (с. Снов҆янка Чернігівського району) - 773, дитячому закладі санаторного типу «Остреч» (м. Мена) - 594 та закладі оздоровлення і відпочинку «Веселка» (смт Варва) - 367.

Діти та батьки дуже задоволені оздоровленням. Численні їх відгуки свідчать, що відпочинок влітку 2014 року перетворився на маленьку казку.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

До теми:

З новими силами — у новий навчальний рік

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини