Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 12:58:50

За рахунок коштів Фонду оздоровлено 8491 дитину у Чернігівській області

15.08.2014   10:32Агенцiя

Завершується літня кампанія по оздоровленню дітей застрахованих осіб області за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Станом на 15 серпня поточного року, кількість дітей направлених на оздоровлення за кошти Фонду становила 8491 дитину.

Із них: 7468 оздоровлено робочими органами обласного відділення Фонду та 1023 дитини - організаціями професійних спілок.

Із загальної кількості: 4614 дітей отримали путівки, придбані за повну вартість (батьківська доплата складала лише 10%) і 3877 оздоровлені за часткової участі коштів Фонду.

Діти оздоровились і відпочили у 32 дитячих закладах оздоровлення Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Сумської, Одеської, Херсонської та Чернігівської областей.

Загальні витрати на оздоровлення дітей станом на 15 серпня становлять 17,1 млн. грн.

За межами області найбільше дітей оздоровлено в позаміських дитячих комплексах оздоровлення та відпочинку «Сонячний» - 1268, «Прибрежний» - 964, «Крилатий» - 755, які розташовані на узбережжі Чорного моря в Скадовському районі Херсонської області та мають першу і вищу атестаційну категорію. В дитячому закладі санаторного типу «Верховина» Івано-Франківської області оздоровилося 460 дітей.

В Чернігівській області найбільшу кількість дітей оздоровлено в дитячому центрі «Електронік» (с. Снов҆янка Чернігівського району) - 773, дитячому закладі санаторного типу «Остреч» (м. Мена) - 594 та закладі оздоровлення і відпочинку «Веселка» (смт Варва) - 367.

Діти та батьки дуже задоволені оздоровленням. Численні їх відгуки свідчать, що відпочинок влітку 2014 року перетворився на маленьку казку.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

До теми:

З новими силами — у новий навчальний рік

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини