Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 13:27:04

Позиція міліції щодо подій у Срібнянському районі

27.08.2013   13:45

Протягом 24 – 26 серпня 2013 року до Талалаївського та Срібнянського райвідділів УМВС України в Чернігівській області надійшло понад десяток заяв про конфлікт інтересів між сільськогосподарськими товариствами “Батьківщина” с.Калюжинці, Срібнянського району та “Дружба-Нова”, с. Озеряни, Варвинського району, одне з яких посіяло кукурудзу, а інше має намір її збирати.

Конфлікт між господарниками з судовими позовами та тяжбами триває вже не один рік і на сьогоднішній день ще остаточно до кінця не вирішений, тому міліція на даний час зареєструвала всі звернення і виконує свої обов’язки в частині охорони громадського порядку на полях, де відбувається протистояння.

За ініціативою ОВС була організована та проведена робоча зустріч керівників органів місцевого самоврядування Срібнянського району, правоохоронців та керівників конфліктуючих сторін, за результатами якої всі учасники обговорення визнали неприйнятним силове розв’язання конфлікту.

На даний час працівники Срібнянського райвідділу несуть службу з охорони громадського порядку поблизу двох сіл Срібнянського району.

Протягом останньої доби невстановлені особи, які з’явилися на двох автомобілях, пошкодили понад півтора десятка коліс сільськогосподарської техніки шляхом порізів ножем та пострілів з невстановленого пристрою для стрільби.

Крім того, в ході вказаних подій невстановленими особами було заподіяно тілесні ушкодження інспектору-кінологу, який на той час перебував на місці події при виконанні службових обов’язків по забезпеченню охорони громадського порядку.

На даний час особи зловмисників встановлюються. Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України “хуліганство”, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років, та ч. 2 ст. 345 КК України “умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків”, що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

До теми:

Останні новини Чернігівщини

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37

3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».

«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20

На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.

Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55

Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.

Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14

18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини