На півдні Чернігівщини відбувається озброєне протистояння двох суб'єктів господарювання. ФОТО
В Срібнянському районі відбувається озброєне протистояння двох суб'єктів господарювання - СТОВ "Дружба-Нова" і СТОВ "Батьківщина" із застосуванням силових методів, в тому числі вогнепальної зброї.
25 серпня на території Срібнянського району десять комбайнів із СТОВ "Дружба-Нова” розпочали збирати врожай кукурудзи, яку посіяло і виростило місцеве СТОВ "Батьківщина”. Жнива проходить під посиленою охороною людей у формі та бронежилетах з розпізнавальними знаками "Кернел груп служба охорони”. Частина охоронців приїхали на поле з вівчарками.
У відповідь трактора У СТОВ "Батьківщина” розцінюють те, що сталося рейдерське захоплення. Техніка СТОВ "Батьківщина" заблокували роботу техніки СТОВ "Дружба-Нова".
26 серпня директор СТОВ "Батьківщина" привіз десяток спортивної статури осіб кавказької національності, які розмахуючи револьвером і двома помповими рушницями відкрили стрілянину по колесах комбайнів, в яких знаходилися комбайнери (вони не постраждали). Потім вони переїхали на інше поле і знову відкрили стрілянину. В цілому було пошкоджено колеса 10 комбайнів.
Як вважають місцеві аналітики, подібна ситуація може повторитися не тільки у Срібнянському, а також і у Талалаївському районі.







Фото сайту "Срібнянщина"
До теми: Прокуратура області розслідує інцидент у Срібнянському районі
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.