Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:17:29

Чернігівська прокуратура допомогла ветерану добитися відновлення проваждення

17.06.2013   16:12Агенцiя

Захищаючи інтереси ветерана війни, прокурор подав позов до суду, внаслідок чого визнано неправомірними дії державного виконавця.

90-річний інвалід війни І групи поскаржився на те, що виконавча служба закрила провадження про стягнення на його користь з управління праці та соціального захисту населення недоплачених коштів. Ще у 2011 році він добився через суд, щоб було визнано його право на одержання у повному обсязі грошової допомоги до 5 травня в сумі 10 мінімальних пенсій за віком. Мова йде про разову грошову допомогу інвалідам війни, передбачену Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” .

Державний виконавець не зміг виконати рішення суду, бо в управління соціального захисту відсутні кошти на рахунках для даного виду виплат. Тоді він закрив виконавче провадження, не вчинивши інших передбачених законом дій.

Прокуратура довела, а суд підтвердив, що в таких випадках має застосовуватись ч.3 ст.75 “Про виконавче провадження”. Вона передбачає, що в разі, якщо виконати рішення без участі боржника неможливо, державний виконавець накладає на боржника штраф відповідно до статті 89 цього Закону та вносить подання правоохоронним органам для притягнення боржника до відповідальності згідно із законом, після чого виносить постанову про закінчення виконавчого провадження і повертає виконавчий документ до суду чи іншого органу, що його видав.

На даний час постанову про закриття провадження скасовано.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.