Акція «Вставай, Україно!» у місті Чернігові пройшла без порушень громадського порядку
Як вже повідомлялося раніше, 26 квітня в місті Чернігові проходила акція "Вставай, Україно!", яка була організована опозиційними політичними силами.
З 16-ї до 17-ї години дня громадяни, які мали намір взяти участь у цій акції, почали збиратися на проспекті Миру.
О 17-й годині учасники акції з числа представників різних політичних сил та громадських організацій, а також їх прихильників вишикувалися у колони та вирушили проспектом Миру в бік Красної площі. Під час ходи до похідної колони поступово долучалися ще громадяни.
Загалом в мітингу на Красній площі Чернігова взяли участь близько 2000 громадян. Охорону громадського порядку на площі забезпечували близько 100 працівників міліції.
Станом на 19-у годину акція завершилася, зазначені заходи пройшли без порушень громадського порядку.
До теми:
Виступ лідерів опозиції у Чернігові. ВІДЕО
Акція "Вставай, Україно!" у Чернігові. ФОТОрепортаж
26 квітня електропоїзди з Ніжина до Чернігова курсували за графіком
У Чернігові розпочалася акція "Вставай, Україно!"
Останні новини Чернігівщини
За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09
Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.
14 січня: цей день в Україні і світі 09:04
День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.