Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 02:50:21

26 квітня електропоїзди з Ніжина до Чернігова курсували за графіком

26.04.2013   18:10Агенцiя

Так, згідно інформації підрозділу «Станція Чернігів», на дільниці Чернігів — Ніжин з 16 по 27 квітня 2013 року включно проводяться ремонтні роботи колії з відміною приміських електропоїздів та поїздів далекого сполучення.

Згідно розпоряджень Київської  дирекції залізничних перевезень, ремонтні роботи проводяться з 07:40 до 22:40 з 16 по 25 квітня 2013 року з відміною на час проведення ремонтних робіт всіх електропоїздів та поїздів далекого сполучення.

Водночас, сьогодні, 26 квітня 2013 року, згідно розпорядження з ДН-І ремонтні роботи проводяться з 14:50 до 20:20. У зв’язку з чим відмінений лише один приміський поїзд № 6308, час відправлення зі станції Чернігів о 17:33.

Департамент інформаційної  діяльності
та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини