Медалі «За оборону Чернігова» вручили родинам загиблих військових
У Чернігівській міській раді 19 лютого, у День Державного Герба України, відбулося вручення медалей «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі рідним 28 загиблих воїнів вручав заступник міського голови Віктор Геращенко.
На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників і захисниць нашої держави, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Після цього відбулося вручення почесної відзнаки тергромади.
- Дуже важко підібрати слова, щоб висловити підтримку за ту біль, яку кожен із вас переживає зараз, і яка буде йти по життю. Дякую вам за ваших синів - найкращих людей, які у 2022 році стали на захист рідного Чернігова, але, на жаль, загинули, - звернувся до рідних і близьких полеглих воїнів Віктор Геращенко та побажав усім присутнім міцного здоров’я й найскорішої Перемоги України.
Нагадаємо, медаль «За оборону Чернігова» - відзнака територіальної громади Чернігова, якою можуть бути удостоєні як військовослужбовці, так і цивільні, які впродовж лютого-квітня 2022 року сприяли виконанню завдань, пов’язаних зі здійсненням заходів із забезпечення оборони міста.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт 10:08
З початку 2025 року вже 328 мешканців області скористалися шансом безоплатно здобути професію або підвищити свою кваліфікацію завдяки ваучеру на навчання від служби зайнятості. Переважна більшість з них – це громадяни 45+. Також є учасники бойових дій, внутрішні переселенці, люди з інвалідністю.

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму 10:06
Поліція притягнула до адмінвідповідальності двох водіїв у Ніжинському районі, які кермували транспортом у нетверезому стані – у обох чоловіків вміст алкоголю в крові становив 3,34 проміле, що у більш ніж 16 разів перевищує допустиму норму.

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати 10:04
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 19 серпня погодили надання одноразової матеріальної допомоги восьми особам — членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 413 334 грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

20 серпня: цей день в Україні і світі 08:51
ДЕНЬ 1274 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1274 RUSSIAN AGRESSION