Чернігівські поліцейські упродовж години розшукали та повернули додому двох зниклих малолітніх дітей
Поліцейські Чернігівського райуправління оперативно встановили місцезнаходження малолітніх дітей, які пішли гуляти і заблукали в одному з житлових мікрорайонів Чернігова. 7-річного хлопчика та 5-річну дівчинку розшукали і передали батькам.
Вечері 18 серпня до поліції надійшло повідомлення про зникнення безвісти у Чернігові двох малолітніх дітей – хлопчика та дівчинки. За словами батьків, годину тому діти разом гралися і зникли.Негайно на місце події прибула слідчо-оперативна група Чернігівського районного управління поліції, екіпажі управління патрульної поліції, співробітники ювенальної превенції. Поліцейські невідкладно розпочали пошуки зниклих дітей.Менш ніж за годину поліцейські Чернігівського районного управління розшукали дітлахів – вони заблукали на одній з вулиць міста.

Розшуканих дітей ювенальні поліцейські повернули батькам та провели з ними профілактичну роботу, спрямовану на недопущення подібних інцидентів у майбутньому.
Поліція Чернігівщини закликає батьків та осіб, що їх замінюють пильнувати дітей та не залишати їх без нагляду.Якщо ж дитина загубилась, не зволікайте, та негайно телефонуйте на лінію «102».
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.