Фантом – переможець змагань з перегонів на драгонботах
Днями в Чернігові відбувся «Extreme Weekend» для учасників АТО, волонтерів та їх сімей.
У змаганнях взяла участь і команда податківців “Фантом”.
Учасники стрибали з пішохідного мосту, на драгонботах засвоювали секрети греблі, перетягували канат та грали в пляжний волейбол. Найбільшого успіху податківці досягли в гонках на драгонботах.
Слід зазначити, що драгонбот - це каное з головою дракона. З переду сідає барабанщик, який задає ритм гребцям. А двадцять гребців сидять по десять з кожної сторони. На кормі є керманич. Змагання проводять на 200, 500, 1000 та 2000 метрів. Історія перегонів на драгонботах налічує вже 2000 років.
Саме на дистанції 200 метрів і змагалися команди в акваторії річки Десна.
Боротьба була впертою та на самому фініші завдяки більш потужному темпу, який задав загребний Ігор Закружний, “Фантому” вдалося вирвати перемогу.
Але найголовніше всі учасники змагань отримали фізичну наснагу та добрий настрій, які неодмінно стануть їм у нагоді.
Сектор комунікацій відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.