Екстрім-вікенд для бійців АТО та волонтерів. ФОТОрепортаж
Третього вересня у Чернігові відбувся Extreme Weekend, у якому взяли участь бійці АТО, волонтери та їх родини.
Відпочинок був організований спільно кількома громадськими об’єднаннями за підтримки місцевої влади.
Для бійців, волонтерів та їх сімей участь у спортивних розвагах та змаганнях була безкоштовною.
Учасники Extreme Weekend стрибали з пішоходного мосту та змагалися на драгонботах. Крім того, у програмі були змагання з пляжного волейболу та перетягування канату.
По завершенню всіх учасників запросили на гарячу юшку, яка і стала головною нагородою після активних змагань.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.






