Олена Костевич принесла збірній України 12 золото Універсіади
12-ту золоту нагороду на 27-й Всесвітній Універсіаді в Казані здобула збірна України.
Олена Костевич
Нагороду найвищого ґатунку здобула олімпійська чемпіонка Олена Костевич. У стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів Олена перестріляла росіянку Анастасію Мастяніну з рахунком 7:1.
Ще одна українка Катерина Домкіна свою дуель за третє місце програла представниці Таїланду. Також срібло наші дівчата вибороли в командному заліку.
Сьогодні ж відбулися перші фінали у художній гімнастиці, де у нас уже 4 медалі. Анна Різатдінова та Аліна Максименко показали однаковий результат у вправах з обручем, тому в обох срібло. Також у Різатдінової бронза у вправах з м’ячем. Ще одну медаль гімнастки вибороли у групових вправах.
Дві срібні медалі вибороли самбісти. У категорії понад 100 кілограмів у чоловіків фінальну сутичку програв Размік Тоноян. Луїза Гайнутдінова фінішувала другою в категорії до 98 кіло.
Універсіада в Казані фінішує завтра. За день до завершення змагань у скарбничці нашої збірної 74 нагороди і за кількістю медалей ми поступаємося лише Росії та Японії, у якої всього на одну медаль більше. У командному ж заліку Україна - п’ята.
До теми:
Дмитро Митрофанов – чемпіон Всесвітньої Універсіади 2013
Олена Костевич вирушила на XXVII Всесвітню літню Універсіаду
Чернігівські спортсмени виступатимуть на Універсіаді 2013 в Казані
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.