Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 20:30:41

У змаганнях з бігу на 3000 метрів перемогли танкісти

16.07.2013   08:22

У рамках військової спартакіади 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна Козелецького району, відбувся чемпіонат навчального центру з бігу на 3000 метрів серед військових частин.

Участь у змаганнях  взяли участь представники 5 військових частин 169-го навчального центру: офіцери, військовослужбовці військової служби за контрактом, а також солдати строкової служби.

- Такі масштабні заходи  у «Десні» проводяться регулярно, - повідомив начальник фізичної  підготовки та спорту 169-го центру  майор Владислав Суспо. – Чемпіонат став своєрідним відбірковим етапом перед участю в чемпіонаті Збройних Сил України з воєнізованого кросу на 3 кілометри. Кращий стаєрський підрозділ представлятиме навчальний центр на цих змаганнях.

Відтак, 1 командне місце у чемпіонаті здобули воїни 300-го навчального танкового полку. Друге місце за 354-м навчальним механізованим полком, третє вибороли спортсмени 507-го навчального ремонтно-відновлювального батальйону.

В індивідуальному заліку «золоту» медаль виборов молодший сержант Петро Васкуп з ремонтно-відновлювального батальйону. Три кілометри військовослужбовець подолав  за 10 хвилин 57 секунд.

Командування навчального  центру нагородило переможців кубками,  медалями та значками воїн-спортсмен, а кращих стаєрів – відзнаками відповідного спортивного розряду.

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.