Фейсбучний мікс до кави №110
Доброго дня! Вітаємо з днем міста! У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук
Про що ж писали та які проблеми обговорювали 21 вересня дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке.
- господарсько-правова задача від завсклада Олександра з Чернігова:
- різні думки про День міста та День визволення:
- про силу Фейсбуку:
- про парфуми та газети:
- про реконструкцію скверу Богдана Хмельницького:
- про корупційну окупацію Чернігова:
- влучно:
- головне працильний ракурс. І дійсно: "ПАНАЄХАЛІ..."
- банний день у дощовій діжці:
- про ручну працю:
Вдалого дня і гарного настрою! Слідкуйте за анонсами на наншому сайті та встигайте на цікаві заходи, присвячені Дню Чернігова.
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.