Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 15:50:18

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 108

19.09.2016   09:31Агенцiя

Бадьорого ранку! У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук

Про що ж писали та які проблеми обговорювали 17-18 вересня дізнавайтеся у цьому випуску.

І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.

Отже, чернігівці говорили про таке.

- про парадокси суспільства та небажання брати на себе відповідальність:

- про дефіцит кадрів та людяності у лікарнях:

- вчитися ніколи не пізно. Тож приєднуйтеся:

- про найкраще спортивне село Чернігівщини:

- у вересні цвіте бузок:

- про щастя:

- про децентралізацію

- робота вчителя - це покликання душі, хоббі та цікаве заняття, яке не приносить доходу:

-  чудова нагода знайти собі вірного та надійного друга на все життя:

- про парковку:

- про вихідні та відпочинок з ріднею:

 

- про чернігівську пресу та згадки на пам’ять:

- про дядю Ваню:

- лише в праці щастя:

- про "лагідну українізацію" та вдячних слухачів:

Гарного настрою та вдалого дня!

До теми:

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 107

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 106

Фейсбучний мікс до кави № 105

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 104

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 103

 Фейсбучний мікс до кави №102

 Фейсбучний мікс до кави №101

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини