Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:03:06

Порада дня: "Здоровенькі були" або чому треба вітатися від душі?

24.10.2011   13:57Агенцiя

Так от, любі мої, вітання "Доброго здоров’я" має стати Вашою візитівкою. Чому? А ви самі подумайте чому вчителі та викладачі живуть довше, ніж представники інших професій? Бо кожного дня вони по кільканадцять разів, а то й частіше бажають усім здоров’я. А як то кажуть добро завжди повертається.

Коментує Ганна Жарая, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біологічних основ фізвиховання и спорту ЧНПУ: "Действительно это так. С чего начинается утро учителя или  преподавателя? С многократного  «Здравствуйте!». За день представители  педагогической профессии здороваются  не менее ста раз. Но самое главное, получают примерно столько же возвратных пожеланий. «Здравствуйте» – не простое слово. Если мы его произносим чётко и правильно, то энергетически добавляем здоровья тому, кому адресовано наше приветствие. Однако, сокращение типа «здрасьте», «драссье» полностью нивелируют его волшебную силу.

К сожалению, в современном украинском языке не часто используется старинное  приветствие «Доброго здоров’я!». А напрасно – так здоровались наши мудрые предки ещё каких-то сто лет назад. И жили дольше."

Отож давайте бажати один одному здоров’я. І тоді ніяким хворобам не буде жодного шансу.

Будьте здорові, Ваша Ляля.

Р.s. До речі, як попередити грип та простуду читайте у статті "Попереджаємо - грип!"

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини