Фейсбучний мікс до ранкової кави № 38
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 19 травня говорили про таке:
- питання до посадовців Чернігівської ОДА та Чернігівської РДА.
До парку Лизогуба у Седневі тепер дійсно вхід за квитками?
- вранішні розваги молодих лучниць:
- винахідливості наших містян можна позаздрити. Цікаво, скільки часу простоїть цей стілець, доки його замінять пристойним знаком про заборону паркування?
- про Єршова, статки, інстаграм та відставку. Реакція Авакова показово швидка. Але невже раніше ніхто не бачив на чому їздив пан Єршов?
- полювання за грибами стартувало. Готуйте кошики)))
- триголовий демон
- про квартплату та місцеві вибори:
- смт. Десна більше не Чернігівська область?
- інцидент з побиттям Сергія Воробйова та бажання винної сторони очорнити постраждалого. Є очевидці, є потерпілий, є наслідки побиття. Але чому винна сторона досі не у міліції?
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.