Фейсбучний мікс до кави № 30
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 6 травня говорили про таке:
![](/uploads/9037-m.jpg)
- про педагогів та "патріотичну показуху":
"... Чернигов. В ряде школ классные руководители со ссылкой на устный приказ директора обязали ВСЕХ школьников прийти 8-9 мая на мероприятия в вышиванках и с нашитым маком.
...
В который раз патриотическое воспитание подменяется показухой. Методов других не знаем? И знать не хотим? Или специально настраиваем людей против страны и ее символов?"
- про подорожі та цікаві унікальні місця та міста України.
... Если и у Вас есть такие же уникальные места, окутанные тайнами и загадками расскажите о них и, возможно, кто-то прочитав Ваш пост захочет посетить то место, а их, в Украине, уверен, более, чем достаточно. #ПодорожуйУкраїною #TravelUkraine
- про День Примирення та День Перемоги:
я, як й кожен рік - поїду 9-го до дідуся на кладовище. Та повезу йому червоні маки! Це Його свято. Того, хто пройшов усю війну, був двічи поранений, - але повернувся живим. Збудував хату, народив та виростив мою мати та мого дядька, піклувался як міг про мене, онука.
Не дожив до сьогодення - не знаю, як бы він сприйняв те що зараз коїться, як би пережив...
А потім "вип'ю 100 грам" з батьками - за Перемогу, за Діда, та ще - за нашу Нову перемогу, яку ми так чекаємо...
- про офіс реформ Чернігівщини
Коротко про офіс реформ - це технічно-інформаційний орган при ОДА, який займатиметься об'єднанням територіальних громад області: буде їздити "в народ" і переконувати населення, що "об'єднання" - це круто , збиратиме пропозиції з районів і за 4 місяці розробить перспективний план, який стане "алгоритмом дій" при об'єднанні сіверських громад!
- дівчата - то і є накращі квіти:
- про ніжинських модниць:
Ніжинські модниці стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу "Квітуча Україна". У рамках фестивалю була презентована авторська колекція Тетяни Іванової та Анни Черевко «Я — українка».
- про цитаделі та місцевих багатіїв.
- ретроспектива у 2003 рік.
В этом фото прекрасно все. И троллейбсу с багровой расскраской, одной из самых лучших за всю историю ЧТУ, и недавно начатая мучительная реконструкция Дружбы, и билборд с залетным кандидатом... а за окном тихо и не спеша шел 2003 год
Бажаємо гарного настрою та вдалого дня! Не забувайте слідкувати за анонсами на 8 травня та 9 травня.
До теми:
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.