Фейсбучний мікс до ранкової кави № 6
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету за 6 квітня. Тож користувачів Фейсбуку цікавлять такі питання:
![](/uploads/9037-m.jpg)
- питання до КП "Чернігівводоканал" чому із кранів на вул.Бєлова у Чернігві йде іржава вода вже кілька місяців?
- погляньте на це фото. Прогрес ніяк не вплинув на роботу комунальників, хоча за п’ять років змінилося багато речей у побуті та техніці. Кажете, немає нічого вічного?
- про події на Сході. Володимир Дуплик про парадокс так званої днрівської незалежності: "На митинге в оккупированном Донецке жители требовали от Украины погасить задолженности по зарплатам и пенсиям. Скоро буряты в Забайкалье будут требовать от Украины выплатить им отпускные".
- про суддів. Громадські активісти помітили, що деякі судді ухвалюють рішення 3000 роками...
- новий прокурор області працює стахановськими темпами. Коментар редактора "Події і коментарі" Павла Пущенка: "...За два тижні відкрив (Дмитро Чібісов) кримінальні справи проти самого мера Чернігова та його найближчого оточення". І далі задає питання: "Хто наступний?"
- до теми тарифів віршик від громадського активіста Олександра Гашпара:
- призначення на посаду заступника начальника УМВС капітана міліції Романа Пицківа викликало суперечки щодо його освіти.
На думку Андрія Кужеля: "Якщо ти нічого не досягнеш у житті, ти зможеш пишатись своїми дипломами! Помітив тут у стрічці дуже багато "високоосвічених" громадян(при тому, точно знаю, що деякі з них купували дипломи заочок), які взялись критикувати Роман Пицків, за відсутність диплому. Тому, по поличках:
1. Закрийте свого рота, бо ви не зробили для держави і сотої долі того, що зробив Роман.
2. Він не кидає батальон. Всі бійці з ким я спілкуюсь, його підтримують, і вважають, що він це підвищення заслужив, заслужив справами. Для багатьох Роман і справді, як батько..."
- про ідеальних чоловіків розмірковує Ольга Чернякова:
- з книжковими новинками знайомить Олександр Майшев:
- а ось такі чернігівські "50 відтінків сірого":
- і на завершення. Є вакансія на посаду директора державного підприємства Мінагро. Тож у кого є бажання і натхнення, подавайте свої резюме:
До теми:
Фейсбучний мікс до ранкової кави
Фейсбучний мікс до ранкової кави № 5
Фейсбучний мікс до кави № 4
Фейсбучний мікс до кави №3
Фейсбучний мікс до ранкової кави №2
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.