Чи існує загроза масованих ракетних обстрілів до Дня Незалежності?
У новому випуску "Воєнного часу" Михайло Жирохов розповів про гарячу ситуацію на Донбасі, втрату росіянами своїх переваг, реальність ракетної загрози до Дня Незалежності і перекидання білорусами до кордонів зенітно-ракетних систем С-300 і С-400.

Щодо загрози з боку білорусі
- Потрібно сказати, що війська вони не концентрують, вони тільки продовжують навчання. І ті речі, які відбуваються на кордоні вони вкладаються в загальну картинку військових навчань. Єдине, що на цьому тижні було повідомлення від ресурсу "Білоруський Гаюн", що на Зябрівку перекидують велику кількість зенітних ракет. Але це зенітні ракети, які використовуються виключно для того, щоб збивати літаки. Хоча росіяни використовують С-300 на Харківщині, на Миколаївщині, але це такий вимушений з їх сторони крок. При цьому ці ракети не можуть літати більше ніж на 20-30 км, тому збирання їх в Зябрівці від якої до кордону 7 км і далі ще не зрозуміло. І точність цих ракет викликає питання. Наприклад, можна попасти в ціль футбольне поле, - зазначив Михайло Жирохов.
Щодо ракетної загрози до Дня Незалежності
Головне правило наступного тижня: чуєте сигнал тривоги - мерщій в укриття. Не ігноруйте.
- Ті півроку, які ми воюємо, постійно надходить інформація загрозу. Ми пам'ятаємо 2 травня, 9 травня та інші дати. Ця інформація постійно поширюється. Звісно, що росіяни можуть вдарити в будь-який день. І очікувати, що вони будуть намагатися бити 23-24-го і 25-го, це очевидно. Куди вони будуть бити? Можливо по Києву, можливо по обласним центрам. Але вони можуть це зробити в будь-який день. Що треба сказати? Треба не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, - підкреслив воєнний експерт.
За його словами наступний тиждень буде непростим.
- Без бойових дій не обійдеться. 24 серпня в Україні святкують День Незалежності. Росіяни за вісім років війни на Донбасі завжди на ці дні посилювали обстріли. Але я думаю, що наш Генеральний штаб готовий до цього і будемо мати надію, що таких масованих ударів, як були у лютому березні не буде, - зазначив Михайло Жирохов.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06
Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02
Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54
26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50
Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.