Владислав Атрошенко не зміг виїхати до Польщі
Чернігівському міському голові 19 червня не дозволили перетнути україно-польський кордон. Владислав Атрошенко їхав у відрядження до Польщі, де мав підписати Договір про партнерство між містами Чернігів та Жешув (Ряшів).

20 червня мало відбутися вже засідання сесії міської ради Жешува, де мав виступити Владислав Атрошенко, після чого депутати проголосували б за створення нового партнерства Жешув-Чернігів. Далі в програмі було заплановане відкриття гербу Чернігова на ратуші Жешува.
Всі ці офіційні заходити мали закласти фундамент майбутньої співпраці між польським та українським містами.
Крім того, до складу делегації з Чернігова увійшов начальник Управління транспорту та керівник “АТП-2528”. Протягом двох днів у польському Жешуві вони мали познайомитися з роботою інфраструктури міста у сфері: водопостачання та водовідведення, методів розділення та переробки побутових відходів, транспорту та зв'язку. Після чого були заплановані переговори щодо розвитку подальшої співпраці та наданні допомоги у відбудові Чернігова.
Тобто візит був важливим і планувався обома сторонами.
Натомість, 19 червня, Владислава Атрошенко не випустили з території України на митному пропускному пункті “Краковець”. Чернігівський міський голова назвав таке рішення “перешкоджанням його професійної діяльності на користь Чернігова”.
Цей візит був важливим для міста та всієї громади і передбачав конкретні для нас результати вже сьогодні. Він готувався протягом кількох тижнів, чернігівська делегація мала ввести в курс справ приймаючу сторону стосовно руйнувань Чернігова та першочергової допомоги, якої він потребує, а також обговорити залучення досвіду польського Жешува для будівництва того ж сміттєпереробного заводу, модернізації сфери громадських перевезень
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).