Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»
Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Кращі практики з українського та зарубіжного досвіду розвитку територій; зміни в системі підвищення кваліфікації управлінських кадрів, – такою буде тематика обговорень в рамках міжнародної науково-практичної конференції «X Розумовські зустрічі». Вона проходитиме в Чернігові 9 – 10 грудня 2021 року.
Конференція відбуватиметься в очно-дистанційній формі у форматі дискусійних панелей за напрямками:
- Україна за тридцять років незалежності: що далі;
- Європейська освіта в Україні – історичний досвід;
- Сучасна освіта на рівні вимог до підвищення кваліфікації управлінських кадрів у публічному управлінні України – виклики та завдання сьогодення;
- Україна – країна територіальних громад: перший рік діяльності органів місцевого самоврядування за умов, що змінилися.
Серед очікуваних спікерів конференції – Пьотр Кульпа, Віктор Мироненко, Владислав Верстюк, Юрій Ганущак, Олексій Гарань, Ігор Коліушко, Олександр Копиленко, Олександр Слобожан, Анатолій Ткачук, Євген Луняк, Володимир Купрій, Сергій Леп`явко, Валерій Пристайко...
Також участь у дискусійних панелях візьмуть представники Верховної Ради України, Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України, Національного агентства України з питань державної служби, наукових, освітніх установ, громадські діячі Білорусі, Польщі та майже всіх областей України.
В рамках окремої дискусійної панелі 9 грудня відбудеться презентація історико-краєзнавчих видань Богдана Волошинського “Доля коломийського адвоката” та “У борні за чужі ідеали”, а також українсько-польської ініціативи партнерських гмін і громад «Спільна спадщина». Початок – о 16.00. Запрошуємо громадськість та журналістів.
Матеріали конференції вийдуть друком у дев’ятому номері щорічника «Розумовські зустрічі».
Час та місце проведення:
І день: 9 грудня 2021 року, 10.00–18.00, локації: м. Чернігів, пр.-т Миру 43, конференц-зал Будинку засідань обласної ради, 3-й поверх; вул. Преображенська 1, НАІЗ «Чернігів стародавній» (колегіум).
ІІ день: 10 грудня 2021 року, 09.00–13.30, м. Чернігів, пр.-т Миру 43, конференц-зал Будинку засідань обласної ради.
Телефони для довідок: (0462) 676-052, (093)7416292 – Дмитро Казіміров.
Електронна пошта: chcppk@gmail.com.
Зустрічі організовані Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Інститутом законодавства Верховної ради України, Національним агентством України з питань державної служби, Сіверським інститутом регіональних досліджень, за підтримки Фонду Ганса Зайделя, сприяння Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської обласної ради.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.