Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 18:59:46

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

06.09.2012   20:11Агенцiя

На партійному форумі “Від стабільності – до добробуту!”, що відбувся 4 вересня в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка, 670 делегатів з усіх районів краю бурхливими оплесками ухвалили цей важливий документ, що є складовою загальнопартійної програми.

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

Осередок Партії регіонів Чернігівщини репрезентував обласну передвиборну програму

Партійці ще раз продемонстрували, що вони – потужна і злагоджена команда представників вчителів, медиків, державних службовців, працівників культури та соціальної сфери, робітників, трудівників села, приватних підприємців, досвідчених депутатів сільських, селищних, районних, міських та обласних рад, ветеранів, молоді, лідерів громадських організацій тощо.

“Відрадно, що напередодні виборів до Верховної Ради України ми – потужна команда однодумців, яка об’єднує майже 24 тисячі партійців”, – зазначив у виступі голова Чернігівської обласної організації, народний депутат України Григорій Маньковський.

“Партія регіонів – єдина політична сила в області, яка не тільки розуміє проблеми людей, а й має можливості та бажання виконати свої передвиборні обіцянки”, – наголосив він.

За останні кілька років на Чернігівщині зроблено немало: прокладено сотні кілометрів газопроводів, ремонтуються дороги, відроджується житлове будівництво, відбудовуються лікарні й школи. Якісно змінилася виробнича структура агропромислового комплексу, про що свідчать досягнення рекордних для області врожаїв зернових.

Назва передвиборної програми – “Від стабільності – до добробуту!” – не лише свідчить про досягнуте, а й визначає головну мету політичної сили: істотне покращання життя людей.

“Ніякого популізму – тільки реальні справи!” – зауважили й кандидати в депутати від Партії регіонів – перший заступник голови облдержадміністрації, голова фракції ПР в обласній раді Станіслав Прокопенко та чернігівський міський голова Олександр Соколов.

У зібранні взяли участь члени Політради Партії регіонів – голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова облради Анатолій Мельник, народні депутати України Михайло Чечетов і Сергій Андрос.

За словами Михайла Чечетова, лише Партія регіонів чітко, послідовно й ефективно виконує взяті перед виборцями зобов’язання.

“Головне наше завдання можна сформулювати одним вагомим словом – перемогти! Перемогти заради народу України, благополуччя нашої держави й Чернігівщини зокрема, ” – зазначив Михайло Чечетов.


partyofregions.org.ua/ua/news/50489799c4ca42ee40000598

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини