Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 04:50:54

Ми – команда президента. ВІДЕО

26.02.2019   17:03Агенцiя

26 лютого у прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція на тему «Ми – команда президента».

Захід був присвячений підтримці курсу змін в країні, започаткованих чинною владою. Ці реформи мають підтримку серед діячів різних сфер, і тому в цей день за одним столом зібралися люди, які поділяють проєвропейські цінності та хочуть бачити Україну успішною державою.

Захід розпочав головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун, який заявив, що наша країна почала ставати справді незалежною за час діяльності нинішньої влади і взяла курс на зміни та реформування (що особливо близько пану Миколі, адже відбулася, зокрема, і медична реформа), що має бути продовжено й надалі разом з курсом на Євросоюз та НАТО, а тому він підтримує нинішнього президента.

Продовжила прес-конференцію генеральний директор заповідника «Гетьманська столиця» Наталія Реброва, котра зазначила, що фахово вже багато років займається історією України (котра постійно була кимось поневолена), але 2014 рік став переломним, і прогресивні громадяни (до яких себе відносить і пані Наталія) розуміють, що європейські стандарти забезпечать процвітання країни, а вражаючі реформи (зокрема, в армії) дають позитивний результат, а тому жінка підтримує президентський курс.

– Зміни в нашій країні повністю співпадають з моїм світоглядом і я переконаний, що українці є європейською нацією і наше місце в Європі (куди ми прагнемо з 90-х років), а оскільки по роботі я часто спілкуюся з молоддю, то основною ідеєю тут є те, що ми маємо збудувати Європу в Україні, переймаючи позитивний європейський досвід, – повідав ректор Ніжинського державного університету імені М.В. Гоголя Олександр Самойленко, – оскільки сам ціную в політиках патріотизм, професійність і порядність, то я глибоко переконаний, що саме ці риси притаманні сьогоднішньому керівництву країни, а як освітянин, хотів би звернути увагу ще й на реформування освіти в Україні, що розширює можливість і світогляд студентів та має перспективи для змін в країні на краще.

«Українці завжди були вільною нацією, тому на сьогодні маємо реформування, результати від якого зможемо побачити не одразу, а я підтримую політику нашого уряду, особливо територіально-адміністративну реформу, адже дійсно місцеві кошти мають лишатися в регіонах (вже зараз, відвідуючи різні ОТГ, можна бачити позитивні зрушення в громадах), стосовно виховної роботи теж можна відмітити плюси (наприклад, стала популярною гра «Сокіл»/«Джура», побудована на козацьких засадах), – зауважив директор Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Петро Степовик, – тому я підтримую наш уряд і діючого президента».

– Нинішнє реформування освітня значно відрізняється від попередніх, бо має фінансову підтримку на найвищому рівні, а Нова українська школа – це ключова реформа, яка має на меті створення школи, у якій би було цікаво вчитися дітям, при цьому пріоритетним напрямком є інклюзивна освіта (де Чернігівщина є в авангарді), – переконана директор Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва Ірина Мельниченко, – нині Україна знаходиться на «історичній переправі», на якій, як кажуть, «коней не міняють», а тому варто підтримати нинішню владу.

«З подивом для себе зробив висновок восени минулого року, що я підтримую курс реформ діючої влади, де «трьома китами» є оборона, економіка та право, а тому реформи є невідворотними, хоча й болісними, стосовно ж реформування правової системи, то сподіваємося на позитивне завершення цього процесу (до речі, приємна новина – антикорупційний суд вже зареєстровано, як юридичну особу), – розповів адвокат Сергій Хоменко, – тому підтримую усі реформи в державі, які, можна сказати однозначно, працюють і здійснюються».

Завершив захід військовий капелан Євген Орда, який підтримує курс президента, бо з першого дня був на фронті і бачить, як за останні роки розвивається й зміцнюється українська армія (котра до цього занепадала).

Після цього спікерам було поставлено кілька питань:

– Що є «свідомим вибором» і як ним користуватися?

– Свідомий вибір – це глибокі переконання в тих діях, які може реалізувати певний кандидат, з програмами яких можна ознайомитися. Громадяни, маючи певні симпатії чи антипатії, можуть оцінити діяльність кандидатів та порівняти це зі своїми надіями й прогнозами на майбутнє.

– Як в результаті децентралізації змінилися відносини між центральною владою та громадами?

– Зараз фінансові питання, в принципі, вирішені, але територіальні питання ще в процесі. В Європі (наприклад, у Польщі) ця реформа пройшла успішно, тому очікуємо, що кошти громад будуть залишатися для потреб самих ОТГ, де краще розуміють, куди їх витрачати. Сподіваємося, що, наприклад, Куликівська ОТГ, стане найуспішнішим прикладом реформування. Але при цьому багато чого залежить і від компетенції кадрів, яких часто не вистачає на місцях. Тому обирати слід тих людей, які не лише обіцяють, а й щось роблять… 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини