Як взаємодіють влада та медіа у просуванні та комунікуванні євроінтеграційних реформ в області
Україна давно обрала для себе європейський вектор розвитку. Про кожен крок у цьому напрямку українці мають знати достеменно.

Про комунікацію та просування євроінтеграційних реформ в області говорили під час зустрічі-дискусії в ОДА. Обговорення відбулося у рамках інформаційних заходів проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що втілюється Польським Фондом міжнародної солідарності (Solidarity.FundPL) та двома українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».
У дискусії взяла участь заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, ЗМІ, громадські активісти.
— Важливо, що таку дискусію ініціювали саме на Чернігівщині. Адже регіон є прикордонним до країни-агресора. І це викликає потребу більше працювати над якісним інформуванням спільноти про необхідність та успіхи євроінтеграційних реформ.
Маю зазначити, що в області діє план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки, — зазначила Наталія Романова.
До речі, на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації діє рубрика «Україна — ЄС», яка містить актуальні новини щодо європейської інтеграції України, матеріали, надані представниками Офісу Віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та проекту Association4U, що мають назву «Євроінтеграційний дайджест», а також відповідний обласний план інформування.
У конкурсах журналістських робіт, що ініціює або підтримує ОДА, також передбачена відповідна номінація. Заохочує обласна влада й ініціативи громадських організацій: Департамент у рамках реалізації обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада фінансує проект «Реформа медицини стосується кожного!» («Громадське телебачення: Чернігів»).
Окрім того, Департамент періодично готує актуальні тематичні інформаційні повідомлення та пропонує для розміщення у друкованих ЗМІ.
Керівник проекту Ізабелла Хруслінська зауважила:
— У рамках проекту для журналістів проводяться вишколи. Чернігів обраний для навчання не лише тому, що тут маємо учасників, а ще й тому, що регіон має багату історію та досягнення, які впливають на становлення всієї країни.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56
Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36
Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43
Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.