Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 07:27:49

Спірні питання щодо будівництва мають враховувати інтереси містян і вирішуватись шляхом діалогу

28.08.2018   14:13

Минулого тижня під час сесії Чернігівської міської ради до Владислава Атрошенка звернулись жителі багатоповерхівки по вул.Рокоссовського, 2. На їх думку, забудовник, який зводить будинок на розі вул.Шевченка – Рокоссовського, облаштовує допоміжні об’єкти інфраструктури на території, що належить їх кооперативному будинку.

Як і обіцяв міський голова, зустріч представників жителів та забудовника, відповідних служб та управлінь Чернігівської міської ради, відбулась у понеділок, 27 серпня.

Представники забудовника пояснили, що наступна черга будівництва, а також стоянки для авто, які тут облаштують, не вийдуть за межі ділянки, яка відведена для будівництва. Втім жителі стверджують: новий будинок обнесуть парканом, займуть їх стоянку для авто, чим фактично створять незручності для заїзду транспорту, швидкої.

Щодо спірної території, яка у свій час використовувалася для обслуговування будинку по вул. Рокоссовського, 2 і яка кілька років тому була включена до меж ділянки, відведеної для новобудови, то вирішено в подальшому уточнити її межі. І, за пропозицією чернігівського міського голови, спробувати розділити її. У такому випадку, жителі будинку мають усвідомити: за цю землю доведеться сплачувати земельний податок.

Одночасно на вимогу міського голови, проектант та забудовник спільно з жителями мають виробити спільний план для благоустрою спірних територій і представити візуалізацію варіантів цього рішення.

За два тижні - орієнтовно 10 вересня - відбудеться наступна зустріч, до якої жителі та забудовник за участі міських служб, мають виробити спільні рішення та пропозиції.

«Тут немає ніякого конфлікту. Обидвом сторонам потрібно просто більше спілкуватись, шукаючи спільне рішення», - наголошує Владислав Атрошенко.

Що стосується тимчасових споруд, які задіяні в будівництві і які розташовуються на прибудинкових територіях сусідньої багатоповерхівки, то їх приберуть після завершення робіт. А щодо розміщення об’єктів інфраструктури для подальшого обслуговування будинку, то для їх розміщення потрібно шукати спільне рішення.

«Вимагаю від забудовників проявляти більшу повагу до міста. Вже на етапі проектування будівництва планувати і будинки, і допоміжну інфраструктуру так, щоб не заважати жителям сусідніх будинків і не створювати незручності для руху транспорту. З іншого боку, Чернігів повинен і буде розбудовуватися, розвиватись. А будь-яке будівництво – це незручності. І це теж потрібно розуміти», - вважає Владислав Атрошенко,

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.