Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:38:20

Заява Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України

19.06.2012   15:01Агенцiя

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України стурбована ситуацією, яка склалась навколо Чернігівської районної газети “Наш край”. Засновники газети – Чернігівська районна рада та Чернігівська районна державна адміністрація – мають намір призначити нового керівника газети.

Обласна організація спілки журналістів занепокоєна, чому питання про заміну редактора постало напередодні виборів.

Зараз виконуючим обов’язки редактора “Нашого краю” є Любов Потапенко, яка більше 25 років працює в журналістиці та має необхідний управлінській та журналістський досвід для посади редактора газети. Важливо, що кандидатуру Любові Потапенко на посаду керівника друкованого ЗМІ підтримує колектив газети.

Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України звертається з проханням до засновників газети – Чернігівської районної ради та Чернігівської районної державної адміністрації – при вирішенні питання про призначення редактора Чернігівської районної газети “Наш край” врахувати думку третього засновника газети – трудового колективу редакції. Також ми розраховуємо, що при призначенні редактора засновники керуватимуться професійними якостями претендентів.

Журналістська громада Чернігівської області уважно стежить за ситуацію в газеті та готова вдатися до більш активних дій у відстоюванні інтересів журналістського колективу “Нашого краю”.


Чернігівська обласна організація
Національної спілки журналістів України
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».