Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 14:55:00

Олександр Соколов: "Рідному Чернігову нову якість життя - це не просто гасло, це потреба всіх чернігівців"

15.06.2012   13:21

14 червня у Чернігові відбулася презентація громадської організації Фонд "Майбутнє Чернігова". Ініціатором створення організації виступив міський голова Олександр Соколов.

Презентація фонду

Презентація фонду "Майбутнє Чернігова"

Своє рішення він пояснив тим, що на сьогодні в Чернігові існує необхідність ще більш активної участі чернігівців у створенні та плануванні майбутнього нашого міста. Спільні справи об'єднують, а отже, єднання громади заради Чернігова, бажання бачити його квітучим, красивим, заможним та комфортним містом - це головна мета фонду "Майбутнє Чернігова".

"На сьогодні існує стратегічний план розвитку Чернігова, генеральний план розвитку, низка комунальних програм, але є такі програми, які можна реалізувати тільки за умови залучення населення, людей, які мають проекти і ідеї, гідні майбутнього і реалізації", - пояснив Олександр Соколов. На його думку потрібно не лише реалізовувати стандартні програми "народжені виконкомом", а вивчати думку чернігівців, шукаючи шляхи до налагодження співпраці та залучаючи до діалогу.
"У мешканців Чернігова, у справжніх патріотів мають бути власні бачення розвитку міста і хотілося б їх об'єднати для того, щоб спільно будувати майбутнє", - переконаний міський голова.

Організатори кажуть, що не залишиться поза увагою фонду "Майбутнє Чернігова" і підростаюче покоління. У чернігівських  школах та вищих навчальних закладах навчається багато талановитої молоді, представники якої мають розробки та наукові праці, стають переможцями конкурсів та змагань. "Хотілось би аби їх зусилля були спрямовані на розвиток нашого рідного міста, тому що вони в першу чергу є майбутнє Чернігова, - сказав Олександр Володимирович. - Я вважаю, що ми - патріоти  нашого міста маємо об'єднатися заради майбутнього і знайти можливість вкласти власні сили, бажання досвід для побудови майбутнього Чернігова. Комфортного, красивого, розумного і перспективного".

Також  своїм баченням діяльності фонду поділився соратник міського голови Олег Шеремет. Він наголосив на тому, що на часі є підвищення активності громадян, вивчення думки та пошук спільних ідей і компромісів.

Ніби по писаному розповів про мету та завдання громадської організації її керівник Микола Торбеєв. З того як він оперував складними термінами щось типу імплементація та акумулювання ( не вистачало тільки чогось типу "синергітизм") відчувалося, що пан Микола має юридичну освіту, а отже, фонд у надійних руках.  "Метою фонду є акумулювання ініціатив, налагодження зв'язку із мешканцями, об'єднання справжніх патріотів рідного міста для створення нової якості життя", - наголосив керівник фонду.

Олександр Соколов і під час презентації "не розколовся" чи піде він на вибори. Хоча і запитання мав пряме, але цього разу на відміну від більш ранніх відповідей на це вже звичне питаннячко, пустився у філософські роздуми.

"Вибори розтягують населення по різних політичних кутах, проходять і ідуть далі. Ви (до журналістів) абсолютно праві, що вони відбуваються перманентно, відволікаючи, створюючи протистояння. Я дуже не хотів би щоб свідомі гарні, красиві люди присвятили себе політичному протистоянню, і відволікалися від тих справ яких сьогодні потребує місто і в майбутньому", - сказав він. І додав: "Громадська організація буде об'єднувати всіх не зважаючи на політичні вподобання, кольори і т.д. головна ідея - патріотизм, направлений на корисне майбутнє нашого міста. Є таке бажання. Чернігів понад усе - це не просто якесь гасло для міського голови, це моя власна потреба як громадянина міста Чернігова, як патріота, це потреба всіх чернігівців".

Тож Чернігів отримав фонд підтримки та створення свого майбутнього. Чернігівці отримали ще одну громадську організацію, до приймальні якої можна звернутися за адресою Чернігів, Кирпоноса, 7. Чи зможе насправді це утворення стати осередком патріотизму та майбутнього покаже час. А поки що з моменту презентації фонд вже отримав першу ідею. Її  озвучив Олександр Ясенчук, створити інтерактивну карту міських негараздів та подій. Люк вкрали, дерево впало, ліфт не працює, ліхтар не горить - все на карту в Інтернет і щоб влада оперативно на це реагувала і вирішувала. Адже починаючи з малого та дрібного, підвищується комфорт та якість життя всіх. А там і до вирішення  глобальних питань дійде. PR
 

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини