Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 23:44:34

Стан обороноздатності держави та шляхи її посилення обговорили у Чернігові

09.09.2016   09:03Агенцiя

Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах – тема науково-технічної конференції, яка цими днями проходить у Чернігові.

Метою заходу є оцінка сучасного стану робіт з посилення обороноздатності нашої держави та відпрацювання пропозицій щодо подальших шляхів вирішення проблемних питань у цій сфері.

Його головним організатором виступив Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України, який нині дислокується в Чернігові.

Робота конференції розпочалась сьогодні пленарним засіданням, у якому взяли участь керівники державних органів влади, органів військового управління Збройних Сил України, представники силових відомств, наукових установ, підприємств промисловості, зокрема Чернігівської області.

Учасників зустрічі привітали заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко та заступник обласної ради Арсен Дідур.

У своєму виступі Сергій Сергієнко звернув увагу на значний потенціал і досвід чернігівських підприємств у розробці та виготовленні комплектуючих виробів військового призначення, в тому числі у рамках імпортозаміщення.

– На даний час ми маємо позитивні результати співпраці підприємств області з Міністерством оборони України, Державним концерном «Укроборонпром» та іншими структурами в напрямку зміцнення обороноздатності нашої країни та відновлення промислового потенціалу Чернігівщини, – зазначив він.

Заступник голови облдержадміністрації розповів, що цілий ряд підприємств області вже задіяні у виробництві вузлів і комплектуючих для авіаційної та бронетанкової техніки, високоточних засобів ураження, засобів рятувальної техніки тощо.

Сфера залучення підприємств розширюється та охоплює нові напрямки виробництва. За інформацією Державного концерну «Укроборонпром», наша область сьогодні посідає одне з перших місць серед регіонів України в рейтингу співпраці з підприємствами оборонно-промислового комплексу.

Про основні результати діяльності Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України учасників конференції поінформував заступник начальника Центру з наукової роботи Володимир Дмитрієв.

Випробування авіаційної техніки, безпілотників, ракетно-артилерійського, протиповітряного та бронетанкового озброєння, засобів оптико-електронної протидії – далеко не повний перелік завдань, які успішно виконує ця установа.

Окрім пленарного засідання, програмою конференції передбачена також робота у секціях з наступних напрямів:

- розробка та модернізація озброєння і військової техніки (ОВТ), актуальні проблеми випробувань і сертифікації;

- засоби забезпечення пошуково-рятувальних, десантних та спеціальних операцій: створення, розвиток, випробування і експлуатація;

- створення, випробування і експлуатація засобів ураження та систем управління зброєю;

- засоби інформаційно-вимірювального забезпечення випробувань ОВТ;

- автоматизовані системи управління, бортове обладнання, радіотехнічні та радіолокаційні комплекси;

- створення, розвиток та застосування безпілотних авіаційних комплексів та тренажерних систем;

- випробування вимірювальних систем, метрологічна експертиза, метрологічне забезпечення випробувань ОВТ.

Підсумки проведеної роботи учасники науково-технічної конференції підіб’ють завтра на загальному пленарному засіданні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.