Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:31:24

Автопробіг на підтримку Надії Савченко в Чернігові. ВІДЕО

14.03.2016   09:37Агенцiя

Автопробіг на підтримку політв’язнів, зокрема Надії Савченко, відбувся в Чернігові 13 березня. У ньому взяли участь близько двох десятків автівок . У межах заходу учасники під'їжджали до об'єктів російського бізнесу в місті з єдиною вимогою: "Забирайся геть!"

Організаторами цього заходу в місті стали ГО «Третя Позиція», ГО «Самооборона Майдану», ГФ «Самооборона Чернігівщини», ГІ «Вільні люди», ГО «Перша Чернігівська сотня» та інші.

Одним із аспектів заходу було за словами координатора «Самооборони Чернігівщини» Олесандра Ясенчука: «Навідатися на об’єкти російського бізнесу та закликати громадян не підтримувати своєю копійкою російський бізнес, адже кожна гривня їм – це патрон у наш бік…»

У межах заходу автомобілісти відвідали такі об’єкти російського бізнесу в Чернігові, як страхова компанія «Провідна», Камаз-центр, «АІС-Чернігів», «Сбербанк Росії» та інші. Проте, в зв’язку з вихідним днем, усі вони були зачинені. Учасники акції залишили на їх дверях листівки «Забирайся геть!», фотографії Надії Савченко з приписом «Чернігів з Надією» та наліпки «Я люблю Україну».

Сам автопробіг тривав близько двох годин, стартував він з Красної площі й там завершився. До четверга громадські діячі планують направити запит до міської влади, щоб вони швидше звернулися до уряду держави з метою вирішення питання закриття російського бізнесу не тільки в Чернігові, але й в усій Україні.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини