Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:51:48

Щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ

20.07.2015   13:38Агенцiя

Шановні глядачі. Хочемо проінформувати вас щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ.

Учора ми отримали повідомлення від київського Громадського ТВ з приводу того, що вони мають намір розірвати з нами договірні відносини. Це сталося на тлі активного висвітлення нами виборчого процесу на 205 окрузі.

Інформуємо вас про наступне. Хоча деякі наші волонтери в свій вільний час займаються зйомкою не тільки для Громадського ТВ, у наших матеріалах немає і ніколи не було джинси та замовних сюжетів. Усі особи, які мають посвідчення журналістів Громадського ніколи не виконували політичних замовлень брудного характеру та не публікували їх від імені Громадського. На наш канал неодноразово чинився тиск від різних політичних сил із приводу розміщення заказних матеріалів, але у ВСІХ випадках від нас була відмова.

Громадське Київа мотивує розірвання відносин можливим конфліктом інтересів, який може виникнути. Разом з тим, протягом півтора місячної роботи з висвітлення виборів, конфліктів не було і не буде та на об`єктивне висвітлення подій не впливає і не вплине.

Наразі, ми вважаємо звинувачення Київського Громадського в нашу адресу – не справедливими. Ми до сьогодні не отримали власний грант і не можемо надати зарплатню нашим волонтерам та перевести їх на постійній основі як журналістів «Громадського телебачення: Чернігів». Тож звинувачувати їх у тому, що вони мають ще роботу – не можемо ні в якому разі. Станом на 15.07.2015 р. від міста ми отримали фінансову підтримку у розмірі 350 грн.00 коп. Крім того, містяни нам допомогли офісною технікою і за це їм велика шана і спасибі від всіх нас.

Оскільки, ми не маємо ніякого права вимагати від Київа чогось, ми вирішили повернути надане нам обладнання і припинити використовувати символіку Громадського, т.я. це пов`язано з умовами договору.

Крім того, у нас виникли питання до представників Громадського з приводу їхньої недовіри щодо об’єктивності висвітлення нами подій, що відбуваються зараз у 205 окрузі на проміжних парламентських виборах народного депутата України. Ми вважаємо, що всі опубліковані нами матеріали є максимально об’єктивними та можемо надати всі чорнові матеріали тим особам, які в цьому не впевнені, аби вони переконалися самі.

Ця подія ні яким чином не вплине на наше відношення на саме Громадське телебачення, ні на відношення до його колективу і керівного складу, ні на редакційну політику. Ми поважаємо засади і принципи роботи Громадського і саму ідею вільних медіа.

Дякуємо за довіру всім хто нас підтримує і вірить в нас. Продовжуємо працювати.Громадське.CN

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини