Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 червня, 09:31:02

ЩОДЕННИК КАНДИДАТА: використання виборчого фонду - перший фінансовий звіт

10.07.2015   17:12Агенцiя

Із 127 зареєстрованих кандидатів у народні депутати по 205 виборчому округу проміжний фінансовий звіт здали лише 14 чоловік, інформація була оприлюднена ЦВК.

Відповідно до цієї інформації лише п’ятеро кандидатів у виборчий фонд вкладали власні кошти.  У дев’яти з 14 виборчий фонд формувався завдяки добровільним внескам виборців. Лише два кандидати мають у фонді тільки власні гроші.

Найбільший виборчий фонд має кандидат у народні депутати Геннадій Корбан – 2,5 млн. грн. – таку цифру зазначено у документі. Причому вся сума – власний внесок кандидата. На другому місці за розміром виборчого фонду  -  774 тис.грн. - Сергій Березенко. Його фонд повністю був утворений за рахунок добровільних внесків. Третім є Юрій Тарасовець, у якого виборчий фонд складається з двох частин – 200 тис.грн. власні кошти і 262,5 тис. грн. пожертви громадян.

Троє учасників виборчих перегонів, які подали звіти, взагалі не мають жодної копійки на рахунку.

Кандидати витрачали свої гроші для виготовлення агітаційної та сувенірної продукції, висвітлення власної діяльності у ЗМІ та інших організаційних моментів. Найбільше грошей 1,09 млн. грн. було використано на поліграфію, сувенірну продукцію, тощо. На розміщення інформації у чернігівських ЗМІ було витрачено 693 тис.грн., на розміщення зовнішньої реклами – 395,5 тис.грн.

Всього за перший звітний період кандидатами було офіційно використано на виборчу кампанію близько 3 мільйонів гривень.

Діаграма 1 - Розмір виборчого фонду кандидата, грн.

Діаграма 2 - Витрати кандидата в народні депутати за звітний період, грн.

Нагадуємо, що кандидати, відповідальні за зв’язки зі ЗМІ та уповноважені особи щоденно до 22.00 можуть надіслати короткий текстовий звіт обсягом до 500 знаків про роботу кандидата в окрузі. Повідомлення надсилати на електронну адресу cg.monitor@gmail.com. Інформація оприлюднюватиметься у "Щоденнику кандидата" на сайті "Чернігівський монітор".

Проект "
Щоденник кандидата" є позапартійним і не фінансується жодним кандидатом в народні депутати, політичною партією або благодійним фондом. І є власним проектом "Чернігівського монітору".
При передруку або використанні посилання на «Чернігівський монітор» обов’язкове.

До теми

"ЩОДЕННИК КАНДИДАТА" ЗА 3-4 ЛИПНЯЩОДЕННИК КАНДИДАТА ЗА 2 ЛИПНЯ: ПРО ПРИЙМАЛЬНІ, ВИБОРЧІ ФОНДИ ТА ГАСЛА
ВИБОРИ НАРОДНОГО ОБРАНЦЯ У ЧЕРНІГОВІ – ЩО ДАЛІ?
"Щоденник кандидата": географія та професії 
"Щоденник кандидата" розповідатиме чернігівцям про вибори у 205 окрузі

 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини